У Жидачеві стане чистіше

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, дорученням Адміністрації Президента України щодо проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», дорученням голови Львівської облдержадміністрації, голови Жидачівської райдержадміністрації та голови Жидачівської міської ради 24 квітня у  місті Жидачеві проводився суботник. До акції долучилися працівники державних установ, а також учнівська молодь.

У зв’язку із збільшенням кількості сміттєзвалищ на околицях та в межах міста Жидачева, міський голова 19 квітня звернувся до до начальника Жидачівського РВУ МВС України у Львівській області з проханням активізувати роботу працівників міліції щодо контролю за утриманням в належній чистоті вулиць, прибудинкових територій і дворів м. Жидачева.

Нагадаємо, що згідно закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами” від 21.01.2010р. №1825-VI, до повноважень міліції віднесено контроль за утриманням в належній чистоті вулиць, прибудинкових територій і дворів у містах та інших населених пунктах (п. 26 ст. 10 Закону України “Про міліцію”). Також закон посилює відповідальність як окремих громадян, так і юридичних осіб за порушення правил благоустрою населених пунктів, за забруднення земель, порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення та зберігання. Відповідно внесених змін штрафи для громадян становлять від 340 до 1360 грн., а для посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

За матеріалами сайту Міської ради zhydachiv.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *