Свято Миколая та відкриття міської ялинки

“О хто, хто Миколая любить”

Саме із такою назвою 18 грудня у міському будинку культури “Папірник” відбулося дійство до свята Миколая. У межах свята виступали учасники танцювальних і вокальних колективів Міського будинку культури, а також гурт “Галичани”.

Наприкінці концерту на сцену із подарунками вийшов Миколай. Щоб отримати подарунок, потрібно було відгадати загадку. Діти у Жидачеві виявилися настільки кмітливими, що правильна відповідь звучала із залу ще до того, як Миколай встигав дочитати загадку до кінця.

Після концерту мешканці міста вирушили до центру міста на відкриття святкової ялинки. Біля Новорічної красуні виступив міський голова Володимир Левко, який привітав всіх присутніх зі святом Миколая та висловив надію на те, що ця Новорічна ялика на протязі  всіх святкових днів буде тішити всіх дітей та дорослих мешканців міста.

Право засвітити ялинку отримали Миколай та міс Жидачева 2010 Марічка Крижанович. Після того як ялинка запалала вогнями, Миколай разом з дітьми водив навколо неї хороводи.

До тих дітей, які у неділю прийшли на Божественну Літургію до храму Воскресіння Господнього святий Миколай був по особливому уважний. Кожен з них крім презенту під подушкою отримав окремий подарунок після літургії у вигляді солодощів.

Редакція сайту нагадує, що прототипом Миколая був Святий Миколай, архієпископ Мир Лікийський, чудотворець, благодійник, який помер у 345 році після Різдва Христового. Тому Миколай роздає подарунки тим, хто його просить, а не тим, хто відгадає загадку. Ніякого відношення Миколай до хороводів навколо ялинки не має. Це все прийшло як спадщина від радянського персонажа Діда Мороза.

Тож давайте будувати в уяві дітей не спотворений, а правдивий образ святого Миколая, який був надзвичайно миросердним та захищав знедолених. На відміну від Діда Мороза, який є казковим персонажем святкування Нового року в СРСР,  святий Миколай втілює певні ідеали, які відіграють важливу роль у житті кожної людини.

2 thoughts on “Свято Миколая та відкриття міської ялинки

  1. Новий мер працює!!! це гуд!!! але чина довго його стане…

    всіх з наступаючим новим роком!!!

    беріть у новий рік все найкраще з минулого, але не забувайте і про невдачі і те чого вони вас навчили, щоб у новому році їх вже не було!!!!

  2. Хай се працює – однак хай не схиляє на Бандюковиче нагиб… Бо то є ознака гетеросхибленння мозкове на усе його президенське дефектове 900 грамове публіковане. Уся наша країна відщ того страдове бо мо не можемо сю силу подолати навязову. Хай усчіх бог благословіт – а то наших правителям дасть хай бладать а не їх дефектовість мозкову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *