Список кандидатів на посаду міського голови Жидачева

Кандидати на крісло міського голови Жидачева визначені.  Усього кандидатів на посаду міського голови шестеро. Серед них і чинний мер Жидачева. Пропонуємо Вам ознайомитися із списком кандидатів, а також заохочуємо проголосувати за певного кандидата у формі для голосування справа.

Прізвище, власне ім ’ я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) Число, місяць, рік народження Партійність Місце роботи (заняття) Посада
1. Михайлишин Петро Степанович 12.07.1981р. ВО “Свобода” Івано-Франківське лісове господарство Провідний інженер
2. Гаврильчук Ярослав Григорович 3.12.1954р . ПП “Наша Україна” Жидачівська РДА Начальник відділу по охороні праці та соціально трудових відносин
3. Щуйко Михайло Володимирович 5.11.1955р. ПП “Сильна Україна” Міська рада Міський голова
4. Левко Володимир Семенович 16.09.1942р. ВО “Батьківщина” Пенсіонер
5. Акер Ярослав Володимирович 6.02.1963р. “Європейська партія України” ТЗОВ “Арктур” директор
6. Гриців Роман Іванович 22.10.1975р. “Партія Регіонів” Жидачівська РДА перший заступник голови РДА41 thoughts on “Список кандидатів на посаду міського голови Жидачева

 1. Орист, чи Ви маєте підтвердження своїх слів? Чи це безвідповідальне пустослів’я?

 2. Степанович, крім ствердного факту конкрентні аргументи можете навести?

 3. Андрій пустослови,це ти із своїм мером.Що він за п”ять років зробив для міста?Я між іншим сам голосував за Щуйка,більше того,щей агітував за нього. Може ямкові ремонти доріг,можливо вивезений шутер з пляжу це його заслуги,чи клуб який закритий для молоді? Дємбєльський аккорд Щуйка,це розгін людей з базару.Хочеш ти цего, чи ні, але буде новий мер.

 4. Орист, Степанович хочу Вам донести, що за слова треба відповідати. Якщо Ви вважаєте, що хтось сам за себе голосує, прошу навести аргументи. Якщо Ви вважаєте, що хтось кращий, то наведіть аргументи чим кращий(а не чим інши гірші).
  Я ні за кого не агітую. Але не хочу, щоб тема перетворилася на поливання брудом інших кандидатів. Агітації тут також не буде. Тільки конкретні та аргументовані думки.

 5. Шановні читачі та прихильники кандидатів!
  Створюючи опитування, сподівався на високу свідомість прихільників кожного з кандидатів. Дане голосування було створене з метою оприлюднення вподобань виборців та контролю за підрахунком голосів виборчими комісіями. Ці факти були б цікаві не тільки кандидатам, але кожному мешканцю міста.
  На жаль, з’явилися факти підтасовки голосів – голосування з одного комп’ютера більше одного разу. Мотивація таких людей не зрозуміла: адже, це голосування ніяким жодного впливу не має, переможець онлайн голосування жодного призу не отримає. Тому, прошу всіх читачів розуміння ситуації. І якщо дані порушення будуть повторені, то голосування буде припинено достроково.

 6. переможець онлайн голосування жодного призу не отримає

  жаль, цікаво би було на це подивитися))

 7. Звіки взялося, оце “свобідське”,де воно мешкало до 2010р.,хто за це немовля буде голосувати?

 8. ото докотились..ніодного достойного кандидата..навіть той самий Михайлишин зі “Свободи” не вартий посади мера..

 9. Орист, цілковито з Вами не погоджуюся! Я не мав нагоди бути знайомим із п. Михайлишином особисто, але це не розумно судити про людину за її віком. Це природній процес, що старше покоління йде на пенсію, а до влади приходять молодші та більш перспективні люди. Досвід старших безцінний, але потрібно позбуватися “совкових” стереотипів і почати рахуватися з молоддю, адже, за ними майбутнє.

 10. Andr1y, Якщо ви організовуєте чесне голосування, поясніть чому один з кандидатів виділений жирним шрифтом?

 11. анонім, виділений жирним шрифтом кандидат, за якого Ви проголосували 🙂

 12. прослухавши виступ одного із кандидатів на посаду мера – мені стало страшно. тому пишу і цей комент:
  не важливо, хто стане мером. яке прізвище ми почуємо 2 листопада.
  ВАЖЛИВО – чого ця людина йде до влади, що вона хоче зробити для вас, люди… ось про що думайте, перш ,ніж голосувати. не піддавайтесь миттєвими хвилями захоплення чи осуду.. задумайтесь. подивіться на оточення кандидатів. думайте…

 13. Andr1y каже:
  25.10.2010 о 14:09

  анонім, виділений жирним шрифтом кандидат, за якого Ви проголосували 🙂

  Нажаль це неправда, я неголосував за жодного. Підозрую що просто з моє ІР адреси вже хтось голосував!!!
  Так що обєктивність тут під великим сумнівом….

 14. Як і в кожному соц. опитуванні похибка присутня і тут. Але не думаю, що вона настільки велика, щоб вважити голосування необ’єктивним.

 15. Не потрібно розділяти Щуйка і Гаврильчука,це одне й те саме.Хто б зцих двох не пройшов,результат буде той самий,місто для феодалів,місто в якому думка простої людини нічого не вартує.

 16. до Ориста
  а у кого вартує? ви ж слухайте,що вони говорять? та ж думайте трохи…

 17. Я думаю хлопаки що хтоб не прийшов до влади буде все так само як і було! Просто подивіться на це з тої сторони з якої треба дивитись!
  За час влади Щуйка в місті нічого взагалі не змінилось окрім магазинів, барів та ресторанів! Один плюс в тому що для молоді зробили штучне футбольне поле!А!!!!! В центрі міста зробили дорогу! Але на мою думку той асфальт зійде разом із снігом! Так взагалі подивитись на організацію масових заходів! Все в нас робиться силами гуртків місцевих рок груп і хорів бабців з ближніх сіл! Та якби не вибори то ми б в нашому місті ніколи не бачили таких кантор як Плач Єремії, і навіть ту саму Ватру! Ну в принципі одна тут відмазка – грошей нема!
  Нашому старшому поколінню, мається на увазі хотя б тим хто балатується на посаду Мера, потрібно хоть раз в суботній вечір вийти в місто і подивитись чим сьогодні займається наша молодь!!!!! Молоді немає куди подітись! Чому в нашому місті не побудувати Басейн, доречі площадка є всього лиш докласти трохи грошей і праці! Взяти садочки: хотів віддати свою дитину в садочак Сонечко зайшов жахнувся! Не виню в цьому керівництво Садочку тому, що видно що вони роблять все щоб приховати затікання даху облітання стін! Знаю що Садочок Сонечко знаходиться на балансі в районо але не можу зрозуміти чому Садік який розташований на території міста повинен відноситись до районо!
  Тож пане Андрій давайте подумаєм логічно чи хтось з лідерів інтернет голосування може зробити те що не зробив п.Щуйко!

 18. Profesor, потрібно не мовчати, а вимагати від народних обранців виконання їх прямих обов’язків.

  Щодо відкриння великої кількості барів та “пивнушок”, то ще не вина влади. Це закони ринку: якщо є попит, тоді виникає пропозиція. Міська влада не має повноважень заставити підприємців замість прибуткових барів та магазини відкривати дитячі кафе.

  Немає молоді що робити… Була спроба відкрити дискотеку в клубі, яка завершилася провалом: молодь не приходила у клуб.

  Щодо садочку, то мені дивно, чому дах ще досі не залатали. Було б досить кількох скарг керівництва дит. закладу, або батьків і під страхом втратити роботу люди, від яких залежить вірішення питання, цю проблему б вирішили.

  Тож пане Андрій давайте подумаєм логічно чи хтось з лідерів інтернет голосування може зробити те що не зробив п.Щуйко!

  Це питання повинен задати собі кожен виборець пере тим, як ставити позначку у бюлетені. Шкода, що я не зміг бути присутнім на виступі кандидатів перед виборцями. Можливо, ситуація для мене особисто стала більш зрозумілою.

 19. Ніякого відношення до центральної дороги Щуйко не має,районна рада виділила кошти.

 20. Орист – напишіть,що ще Левко це зробив. він також був депутатом районної ради від міста Жидачева. які питання він для міста вирішив? чому його кандидата від БЮТ підтримує ПР?
  бо з усіх ваших дописів видно ,що ви лобіюєте цього кандидата.
  а тут просто інтренет-голосування. треба було прийти на зустріч і в лице ставите людям питання…а не анонімно відписуватись…

 21. хочу добавити, що у мене були сумніви щодо вибору свого кандидата у мери. але зустріч ,що була у вівторок, а також виступи кандидатів остаточно утвердили мене у своєму виборі…особливо те,як деякі кандидати ну “дуже плавали” у проблемах міста( а вони є у кожного міста і у кожній сім”ї). також мене дивує , що люди хочуть бути мером, а не розбираються ні в чому , а ще й заявляють , що потім розберуться. питання коли? через 5 років свого господарювання?
  друге. окремі кандидати просто розводили демагогію, “лили водичку” . як писав літописець Боян ” расстекались мыслию по древу” тому видно ,що час їх вже пройшов…чи вже ніколи не прийде…
  життя вимагає,щоб мер був мобільний, мав свою принципову позицію, мав енергію сьогодні бути тут ,завтра там…
  я люблю своє місто, тут живуть мої діти та внуки.і дуже хочеться ,щоб Жидачів зробив правильний вибір. який не відкине нас ще на 5 років назад..

 22. Інформація з газети “Новий час”. стаття
  “Кому жидачівці довірять керувати своїм містом

  Як розвиватиметься райцентр у найближчі чотири роки, багато в чому залежатиме від того, кого жителі Жидачева виберуть на чергових місцевих виборах 31 жовтня. Свої кандидатури на посаду міського голови Жидачева від районних осередків політичних партій висунули 6 осіб, зокрема: «Європейська партія України» – Ярослав Акер, «Наша Україна» – Ярослав Гаврильчук, Партія регіонів – Роман Гриців, ВО «Батьківщина» – Володимир Левко, ВО «Свобода» – Петро Михайлишин та від «Сильної України» – Михайло Щуйко.
  Отож приватний підприємець, інженер, два державні службовці, депутат районної ради і чинний мер цього року завойовують симпатії виборців.
  З якими програмами, баченнями розвитку міста ідуть на вибори місцеві кандидати, ми й спробували дізнатись, організувавши дебати між претендентами на крісло очільника райцентру. На запрошення відгукнулися майже усі. Через певні причини Роман Гриців не зміг взяти участь у зустрічі.
  Під час дебатів учасники, представивши свої передвиборчі програми, відповідали на запитання опонентів, журналістів, а також вислухали думку експертів. У якості експертів виступали юрист Асоціації підприємців Жидачівщини Василь Коцовський, медик та голова ГО «Міст приязні» Богдан Бойчук, а також психолог райметодкабінету Галина Пельо. Окрім журналістів часопису, на зустрічі ЗМІ представляла також громадський діяч Оксана Полівчак.
  Першим (кандидати представлялися у алфавітному порядку) розпочинав Ярослав Акер. За його словами, чітко визначеної програми, з якою б він ішов на вибори, у нього немає. Проте як мешканця Жидачева його хвилює все те, чим живе місто.
  – Перш ніж говорити про конкретні дії потрібно бачити, якими коштами оперує міський бюджет, і тоді виробляти програму дій. Проблем є дуже багато – і дороги, і вода, і освітлення. Будучи на посаді, маючи команду, яка здатна вирішувати конкретні завдання, розпоряджаючись коштами, можна говорити про реальні кроки, – зазначив п. Ярослав.

  Опонентів цікавило, зокрема М. Щуйка, чи раціонально, не знаючи бюджету міста, балотуватися на посаду мера? Адже головне — це знати проблеми і свої можливості.

  Ярослава Гаврильчука турбувало те, чи мають сьогоднішні кандидати бачення, як вирішити конкретну проблему жителів міста — зберегти централізоване опалення чи встановлювати індивідуальне.

  Петра Михайлишина цікавило, які сили об’єднуватиме довкола себе Я. Акер? Володимир Левко озвучив проблему відсутності в місті ринку сільськогосподарської продукції. А Оксана Баранкевич запитала про головну мотивацію, що спонукала Я. Акера йти у мери і як він бачить розвиток молодіжної політики, а також чи будівництво літніх кафе у скверах міста сприяє духовному та культурному розвитку молоді.

  Щодо проблеми опалення, то кандидат відповів, що світова тенденція тяжіє до будівництва міні-котелень для будинків чи мікрорайонів. Також погодився із тим, що ринок сільгосппродукції потрібний, й шукатиме можливості для його будівництва.

  Щодо мотивації, то як самодостатня та реалізована людина може й готовий вкласти своє вміння у розвиток міста. Молодіжну політику Я. Акер починатиме із відродження спортивних майданчиків, та популяризації спорту. Згідний із тим, щоб припинити продаж алкоголю неповнолітнім і у вечірній час, але ці закони мають рівною мірою виконуватись усіма без винятку.

  Ярослав Гаврильчук розпочав свій виступ із аналізу певних норм нового закону про вибори до місцевих рад. Одне з таких нововведень – це не обов’язковість складання кандидатом у мери передвиборчої програми. У своїй діяльності як голова міста керуватиметься та діятиме в межах закону про місцеве самоврядування, статутом громади.

  Відзначив також те, що кандидатів на посаду міського голови висувають осередки політичних партій, і це в певній мірі відчуватиметься у подальшій роботі. Зазначив, що на рівні міст найбільш прийнятна система виборів — мажоритарна.

  – Основні критерії при обранні мера міста — господарські здібності, адміністративні навики, вміння забезпечувати надходження у бюджет та ефективно їх використовувати. Єдина програма дій — програма соціально-економічного розвитку міста, в якій враховано всі ресурси та проблеми, – зазначив кандидат.

  Опонентів же цікавило, якими інтересами керуватиметься на посаді мера Я. Гаврильчук: партійними чи громадськими, чи далі триватиме хаотична забудова міста. Чи достатньо зробив п. Гаврильчук, перебуваючи свого часу на посаді першого заступника голови РДА, звідки черпатиме ресурси для наповнення бюджету?

  Відповідаючи на запитання, Я. Гаврильчук зазначив, що у своїй діяльності на посаді очільника міста керуватиметься виключно інтересами громади. Що ж стосується його досвіду в РДА, то за цей час йому вдалось чимало зробити для розвитку району. І набутим досвідом на керівній посаді хотів би прислужитись місту та його мешканцям. Основний фінансовий ресурс для розвитку міста він вбачає у розвитку целюлозно-паперової галузі, а також середнього та малого підприємництва.

  Представляючи свою програму, Володимир Левко наголосив, що керуватимуться виключно інтересами громади:

  – Мене висунув осередок ВО “Батьківщина”, але партійні інтереси будь-якої партії закінчуватимуться там, де вони переходитимуть у політиканство, а не сприятимуть вирішенню проблем міста.

  За словами В. Левка, він бачить проблеми, які є у місті й шляхи їх вирішення, в іншому випадку не висував би своєї кандидатури на виборах. У своїй діяльності враховуватиме набутки попереднього керівництва, співставлятиме із реаліями сьогодення. За допомогою громади прагнутиме до вироблення цілісної програми розвитку міста. Також не вдаватиметься до серйозних кадрових перемін.

  На його думку, досконалого вивчення потребує вирішення проблеми індивідуального опалення та комунального господарства. Й це слід зробити до початку наступного опалювального сезону. Щодо діяльності водоканалу, то в цих умовах жодних претензій до роботи підприємства не має.

  Свою відповідь на запитання: “Чи є людина, яку б ви хотіли бачити своїм заступником?” В. Левко обмежив реплікою: “Хто б це не був, він має бути професіоналом” і додав, що жодних обіцянок за “проведення виборів на його користь” нікому не давав.

  Першочергове завдання у розвитку молодіжної політики В. Левко вбачає у забезпеченні молоді роботою. Також запевнив, що зробить все можливе, щоб у 2011 році в місті запрацював ринок сільгосппродукції.

  Наймолодший із кандидатів на посаду мера Петро Михайлишин представив чи не найповнішу програму своїх дій у якості мера Жидачева. На думку кандидата, в нього, незважаючи на доволі молодий вік є досвід, бачення, була можливість співставити досвіди іноземних країн із українськими реаліями. Пріоритетами для нього є: капітальний ремонт доріг, реконструкція очисних споруд, будівництво систем водовідведення та водопостачання, забезпечення молодих сімей житлом, сприяння розвитку бізнесу, капітальний ремонт доріг, будівництво та відновлення місць активного відпочинку (дитячих майданчиків, басейну, спортивних залів), ремонт дахів, підвалів, освітлення вулиць, ремонт дахів, сходових кліток, оновлення парків, пам’ятників та міських будівель, огорожа міського кладовища, сприяння встановленню індивідуальних систем опалення, тісна співпраця із медичними закладами, закупівля медичних препаратів та інше. Свою роботу, за словами кандидата, розпочне із очищення від недобросовісних кадрів. Це стосуватиметься як міської влад, так і комунальних підприємств міста.

  Звичайно, такі доволі амбітні плани викликали в опонентів запитання на кшталт: чи орієнтується П. Михайлинин, як наповнюється міський бюджет, звідки залучатиме кошти для реалізації озвучених планів чи знає він повноваження міського голови?

  Поруч з іншими певну перевагу мав чинний міський голова Михайло Щуйко, зокрема як людина, яка керує містом не одну каденцію і краще за інших претендентів знає, чого потребують місто і його жителі.

  У своєму виступі М. Щуйко зазначив, що працює відкрито, прислухаючись до думки громади. Будь-який крок міської ради доводиться до відома мешканців.

  У випадку обрання працюватиме в межах прийнятих програм. Ширшого доопрацювання потребують програма «Питна вода», генеральна забудова міста, вуличне освітлення, енергозбереження у житлово-комунальному комплексі міста, ремонт доріг. Пріоритетами розвитку міста вважає відкриття нових підприємств, створення робочих місць, сприяння залученню бізнесу, інвестицій.

  Думки експертів, присутніх на зустрічі, ми надрукуємо у номері, що вийде вже після виборів. Тоді вже буде відомо, наскільки симпатії мешканців Удеча співпадають з думкою експертів-фахівців.

  Оксана ФРАНКІВ.

 23. “не має значення”,це ім”я?Тоді ваша фамілія як?-ніхто?Я в дійсності підтримую Левка,а от Коваль підтримуює якраз Щуйка, тільки Коваль це не ПР,комсомол,СДПУо,але тільки не ПР.Ще в групі підтримки Денис Р.,Люсак,ті царьки, які повновласно царюють в місті і в випадку проходження Щуйка, і надалі будуть правити такими як”не має значення”
  Так голосуйте за Щуйка всі на кшталт”не має значення”!!!

 24. Люсак довірена особа Левка. він ходив по школах і агітував за нього.

 25. Довірені особи Левка В.С.,Долінський О.,Лемеха С.,а от “Сильноукраїнського”кандидата просовують ті про кого я говорив.Все одно “сильний”не пройде,а після виборів побачим,самі ж переконаєтесь,хто кого підтримував.Так,для експерименту,попробуйте в них випросити трошки грошей для дитячих качель,або на комп”ютер для дитбудинку і самі побачите які то жлоби.Бажаю успіху!!!

 26. ростислав с. каже:
  29.10.2010 о 19:00
  Довірені особи Левка В.С.,Долінський О.,Лемеха С.,а от “Сильноукраїнського”кандидата просовують ті про кого я говорив.Все одно “сильний”не пройде,а після виборів побачим,самі ж переконаєтесь,хто кого підтримував.Так,для експерименту,попробуйте в них випросити трошки грошей для дитячих качель,або на комп”ютер для дитбудинку і самі побачите які то жлоби.Бажаю успіху!!!

  Підтверджую ,що Люсак дійсно приходив до нас у школу домовлятись про зустріч із левком. До цього треба додати і ревуцького який закрив лікарню у с. руда задля того,щобзробити для себе музей,а зазаз надіється на те,що левко виділить йому кошти із міського бюджету,бо ,на скільки розумію,щуйко не пітриував його у цій афері.
  А ростиславу с. скажу,що звчайно вибивати бітою із людей гроші і займаючись рекетом дуже легко побудувати для себеі своєї сім”ї майбутнє при цьому показвати як повертаєш накрадене через “благочинність”.Але це є нормою для регіоналів-союзу бандитів,поліціянтів та комуністів.Хоча у нашому районі кандидати узгоджені регіоналами,бютом, унп.нашаю україною та за україну на рівні лідерів.Шкода але люди залишились лише статистами у цій грі.

  До влади узгоджено йдуть:

  перші секретарі компартії: левко ,майкут
  секеретарі комкомолу: коваль,роман балицький
  інструктори компартії : гаврильчук,марків
  члени бюро компартії ревуцький
  звичайно в минулому…. сумно,але сьогодні через 20 років “незалежності” вони очолюють політичні пратії в районі Звичайно при підтримці ростиславів с. Слава комуністичій партії!…..

 27. ростислав с. – ви напевне є також довірено особою Левка В.С.
  Не зрозуміло чому ПР висунула в кандидати мера Гриціва, а ви працюєте на Батьківщину!!!
  Гриців – досить порядна людина, сімянин, господарник.

 28. голосуйте за Михайлишина, повірте ним буде кому керувати.. і ці люди буду зі Львова. Тоді я впевнений все в місті налагодиться.

 29. Для івана, може підскажите з кого я вибив хоч одну гривню,а на рахунок благочинності,то чому ви, як чесна людина не приділили уваги цему питанню? На рахунок Гриціва,його висунув Коваль,нехай його і підтримує,а я підримую Левка,як громадянин,а не як регіонал!Іване сучий сину,не чіпай партію,ти псіна, недостойний ні одного з нас,тварина невдячна!!!

 30. ростислав с., прибережіть образи співрозмовників для особистих зустрічей. Як вже писав раніше, вияви агресії – перший признак відсутності аргументів.

 31. а тепер шановний ростислав с. ми очікуємо від вашого кандидата Левка виконання його обіцянок, а саме:
  – у березні 2011 року у жидачеві будуть два громадські туалети
  – у квітні 2011 року у жидачеві буде лазня
  – у квітні 2011 року буде базар для сільськогосподарської продукції
  – і решта тих обіцнояк, що він наисав у своєму зверненні до людей.
  і ви шановний пообіцяйте всім, що якщо цього всього не буде хоча б до травня. то Левко зніме свої повноваження
  адже на вашій мові , то “пацан повинен тримати слово… ну ви в курсы

 32. До мешканеця гори
  По-перше, ще немає остаточних результатів виборів. Тмоу про виконання обіцянок говорити рано.
  По-друге, ніхто, окрім самого кандидата за його обіцянки відповідати не може.

 33. Для мешканця гори.Моя мова українська,а ваша жидовська,вам зрозуміліша! А взагалі всі пацанячі питання до Марківа .

 34. Може, все таки, громадянин ростислав с. прокоментуєте слова “мешканець гори”, а не будете зїжати. Слушно говорять. Адже лазня в приватній власності, про басейн говорилось, так він також вже в інших руках… Чи може ви з ним побудуєте до літа ці споруди, о тоді ми зацінимо вас… Так що скажете ростислав с.?…

 35. Зацінювати будеш, скот на фермі, я ніякого відношення до влади не маю,є мер,є голова адміністрації,є його заступники,такі питання до них.Ми програли вибори у міськраду,а лічно я з тріском провалився,так що, питання не до мене. Мені більше такі проекти не цікаві,а ви всвою чергу покажіть, що ви вмієте краще.Бажаю успіху.

 36. решта тих обіцнояк, що він наисав у своєму зверненні до людей

  Буду вдячний, якщо хтось вишле копію на скриньку [mail@zhydachiv.in.ua], або передасть оригінал згаданого звернення. Наперед дякую.

 37. Вибачте, попередній текст сканований і не перевірений!

  Звернення
  кандидата на посаду міського голови м. Жидачева
  Левка Володимира Семеновича
  до мешканців міста
  Шановні земляки! Я знаю, що Ви вже стомилися від лавини общянок і
  розмаїття передвиборних програм, які черговий раз лунають на зустрічах, звучать
  по радіо та друкуються в пресі. Знаю, що більшість з Вас розчаровані та зневірені.
  Саме тому хочу нагадаги вам мешканцям, що тільки від Вас залежить яким
  бути нашому місту. Ви і тільки Ви є тією рушійною силою, яка здатна змінити
  обличчя Міста, кожної вулиці, кожної оселі. А для того, щоб Ви повірили у свої сили,
  Ви повинні мати впевненість, що кожен з Вас буде почутим, кожна проблема буде
  розглянута і вирішена.
  Першочерговим заеданиям для себе вважаю – у грудні 2010 року прийняти
  рішення по виконанню всіх Ваших звернень і пропозицій, висловлених на
  передвиборних зусгрічах.
  Дехто з Вас зараз подумав – зкову слова, знову загальні фрази, а що конкретно він
  може нам запропонувати? Хочу, щоб Ви знали основні напрямки моєї програми :
  – Перше це те, що болить нас всіх – приведения у належний стан доріг,
  тротуарів, прибудинкових територій; каналізування окремих житлових
  масивів; санітарна очистка, благоустрій, відновлення існуючих та
  створення нових паркових зон, місць масового відпочинку людей.
  Розроблено механими вирішення цих завдань і терміни виконання.
  – У березні – квітні 2011 року обговоримо з мешканцями багатоквартирних
  будинків і приймемо рішення про доцільність централізованого
  теалопостачання чи переходу на індивідуальне опалення квартир.
  – До 1 червня 2011 року в районі, тепер вже колишнього міського ринку,
  буде відкрито ринок по продажі молокопродуктів, овочів, фруктів.
  – В лютому – березні 2011 року розглянемо реальні можливості відновлення
  роботи міської лазні та басейну.
  – На протязі 2011 – 2012 років забезпечимо будівництво двох міських
  туалетів.
  – Створимо (за рахунок діючих штатів і витрат на їх утримання ) службу соціального захисту мешканців міста. Розроблено основні завдання служби і механізми їх вирішення.
  • До 1 липня 2011 року відкриємо міську комунальку аптеку, медикаменти
  в яких будуть реалізовуватися по регульованих держанних цінах.
  • В межах компетенцп міської ради створимо максимально сприятливі
  умови для розвитку малого бізнесу, зокрема – до 1-го травня 2011 року
  вирішимо питания суттевого зниження ставок орендної плати за
  орендовані підприємцями земельні ділянки.
  Все, що було висвітлено, це лише невелика частина питань місцевого рівня.
  які реально можуть бути і будуть вирішені. Переконаний в цьому, тому, що маю належну теоретичну підготовку[спеціальності «Державний бюджет, економіка») і
  практичний досвід роботи.
  А коли як аргумент на користь окремих кандидате на посаду міського
  голови звучать фрази на зразок: та він «свій» або це « файний хлоп»,
  пам’ятайте: міська рада не навчалький заклад, це не школа де готують міських
  голів
  Можна отримати «файного хлопа» і розбиті дороги та брудне місто. А
  обраний «свій» стане чужим, бо нічого не спроможний зробити.

  Запевняю Вас, що про виконання передвиборної програми, роботу
  міськвиконкому, міської ради, щоквартально особисто звітуватиму перед
  громадою міста. Якщо на протязі двох років не буде виконуватися моя
  передвиборна програма – подам у вщставку.
  Будьте певні, ніхто з високих політичних лідерів загальнодержавного чи
  обласного рівня не наведе порядок у місті, не полегшить Ваше життя.
  Тіпьки ми самі, разом, громада I міська влада, об’еднані однією метою і
  бажанням, перетворимо Жидачів у місто нашої спільної гордості, в якому
  збільшиться кількість задоволених життям людей та усміхнених облич.
  Я вірю, що 31 жовтня 2010 року Ви зробите правильний вибір, вибір , про
  який не прийдеться шкодувати в майбутньому, який допоможе рухатися вперед
  і заставить повірити у рушійну силу громади.

  3 повагою,
  кандидат на посаду міського голови,
  Левко В. С.

 38. Так я і кажу, що вас “зацінемо”, бо ви і є представником цієї ферми пане ростислав с. Переглянте, як нормальні люди спілкуються, а як ви? Це поперше. Подруге ви його підтримували на посаду, тому просто цікаво як ви бачите реалізацію вищевказаних обіцянок. Нерозумію для чого стільки агресії!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *