Реп-вечірка “В Сім’ї” м. Жидачів

Учасники об’єдання “Сам-Собі ПРОдакшн” з міста Жидачева в черговий раз організували Реп-вечірку. Дійство відбулося у міському клубі “Папірників” 20 лютого 2010 року  та проходило під назвою “В Сім’ї“.

У вечірці взяли участь такі MC як з міста Жидечева, так і з інших міст, а саме: ДНК, Rclan,  Юльчик МС, Титри, Сам-Собі ПРОдакшн, Many, Tha Lost Souls, West City, Доккі Док, Steel, Shake MC, B-City (Qwan&A-Tone), Вуличний Тандем, Хочу ЩЕ!, Тулим, T.Den, SИНDИКАТ SVОБОDИ, а також бітбоксери Агіф, K-beat crew. Ведучими були Доккі Док та Тихий(Титри).

Вечірка відбулася у невимушеному стилі невеличкого хаосу: учасники у невизначеному порядку з’являлися на сцені, так і з неї зникали. Та саме цей хаос додав присмаку дружнього затишку всім присутнім. Всіх виконавців підтримувала хоч і не багато чисельна, але віддана публіка.

Звісно, що не обійшлося без недоліків в організації. Зокрема, звук в залі був настільки невдало налаштований, що зрозуміти тексти пісень було практично неможливо.

Але сам факт проведення таких заходів не може не тішити: молодіжна культура Жидачева активно розвивається та дає свої плоди.

“Сам-Собі ПРОдакшн” Zhydachiv

8 thoughts on “Реп-вечірка “В Сім’ї” м. Жидачів

 1. Не думав, що хтось так скоро прочитає статтю 🙂
  Але, це вже зараз не важливо, так як вечірка вже закінчилася…

 2. Дуже тiшуся за свого брата Шминця Олежка.буде матьорим репером.

 3. Вечірка гарно пройшла)
  учасники у ВИЗНАЧЕНОМУ для організаторів порядку з’являлися на сцені)))
  всім дякуєм, хто був, Мир!
  Тихий(Т3)

  пи.си. в вас на фотках неправильна ссилка, пропустили літеру “с”

 4. І Вам Мир! 🙂
  Дякую за зауваження…

 5. це вже було краще ніж раніше!

 6. сангвінік, будемо сподіватися, що тенденція буде залишатися сталою. І з кожним концертом можна буде сказати, що “Це було краще, як раніше”! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *