Проблеми пасажирських перевезень

До депутатів місцевих рад збільшилася кількість звертання мешканців щодо погіршення ситуації з перевезеннями пасажирів по Жидачівському району та області. Мешканці скаржаться на випадки “відхилення” від графіку перевезення, зміну маршруту, коливання кількості рейсів та ін.

Якщо ви стали свідками порушень з боку перевізників і хочете посприяти покращенню якості надання послуг перевезення пасажирів, то просимо звертатися в управління економіки Жидачівської РДА за телефоном 3-11-24 (спеціаліст Лілія Блага).

6 thoughts on “Проблеми пасажирських перевезень

 1. Чому на маршруті №234 Львів-Монастирець, протяжність якого понад 80 км у водіїв відсутні квитки встановленого зразка, з відомостями про перевізника та страхівку на перевезення???

  Рулони туалетного паперу, які пропонуються як заміну квитка пасажирам, не відповідають вимогам законодавства та ліцензійним умовам перевезень, оскільки чітко не відображають вартість проїзду та зазначену вище інформацію.

  У зв’язку з такою ситуацією і частими численними скаргами пасажирів просимо управління економіки Жидачівської РДА відреагувати на даний сигнал та здійснити перевірку діяльності недобросовісних перевізників, про що повідомити громадськість.

 2. все-таки краще подзвоніть за телефоном 31124. бо є сумніви,що адміністрація, яка вже потроху сидить на чемоданах. прочитає ваш комент… а так за тефонограмою може щось і зміниться..

 3. а так за тефонограмою може щось і зміниться..

  ага, дадутьв ам ініші

  Рулони туалетного паперу

  хай краще постараються вплинути на гарфік руху, а то бувають дні, коли відстоїшся годину на зупинці, а потім пітори години оселедцем до Львова!!!

 4. В які дні та год. таке трапляється. Давайте свої пропозиції. Думаю щось придумаєм.
  Всі факти порушення реєструйте як по тел. так і тут. Якщо немає скарг значить все добре.

 5. нова влада, даю пропозиції.

  Проконтролюйте останні рейси 234 маршруту. За моїми спостереженнями, останній рейс 20:50 із Приміського вокзалу кожну п’ятницю відміняється.

 6. Проконтролюєм. А коли він повинен зробити зупинку у Жидачеві ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *