Перебіг виборчого процесу у місті Жидачеві

Пласт Жидачів

Сьогодні, 31 жовтня, о 22:00 закінчилися вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Згідно інформації ЦВК дані вибори запам’ятаються низькою явкою.  Станом на 15:00 середня явка виборців на всій території України становила 28,8%.

У місті Жидачеві вибори були дуже напруженими через велику кількість документів та наплив виборців у першій половині дня.  Прийшовши на виборчі  дільниці, багатьох виборців відлякували великі черги за виборчими бюлетенями. Також черги формувалися до кабінок для голосування.

Згідно слів голів виборчих дільниці та окремих спостерігачів, вибори у Жидачеві пройшли без порушень виборчого процесу. Та навіть  за кілька хвилин проведених на виборчих дільницях можна було помітити ці порушення. До зауважень, щодо проходження виборчого процесу, можемо віднести наступні факти:

 • Через великий наплив людей виборцям доводилося здійснювати волевиявлення поза межами кабінок для голосування. Одні виборці встигали поставити позначки у бюлетені стоячи у черзі до кабінок. Інші навіть не намагалися потрапити до кабінок та голосували у натовпі.
 • Щоб потрапити на  дільницю, яка розташована у приміщенні НВК №1 виборцям доводилося підніматися по сходовій клітці на третій поверх. Через відсутність ліфта, літнім людям це зробити було досить важко.
 • На кількох виборчих дільницях було зафіксовано факти повторного голосування виборців.
 • Були помічені не одиничні випадки видачі бюлетенів без попереднього пред’явлення виборцем паспорта. На зауваження член виборчої комісії не відреагував.
 • Оскільки у неділю о 4:00 ранку Апеляційний суд Львівської області задовольнив скаргу партійного осередку “Батьківщини” і зняв з виборів фальшиві списки начебто від партії до Львівської обласної ради, то через потребу поставити примітка “вибув” напроти партії “Батьківщина”, деякі виборчі дільниці відкрилися із кількахвилинним запізненням.
 • Спостерігалися випадки неспівпадіння номерів виборців у запрошеннях та у загальному списку виборців.
 • Не вся передвиборча агітація була знята у день виборів.

До кінця не відомо, чи будуть ці факти задокументовані протоколами, адже, згідно слів спостерігачів, вони не помітили жодних порушень.

Результати онлайн-опитування на сайті www.zhydachiv.in.ua Ви можете переглянути нижче.

Кого б Ви хотіли бачити на посаді міського голови Жидачева?

 • Михайлишина Петра Степановича (15%, 17 голосів)
 • Гаврильчука Ярослава Григоровича (26%, 29 голосів)
 • Щуйка Михайла Володимировича (58%, 66 голосів)
 • Левка Володимира Семеновича (53%, 60 голосів)
 • Акера Ярослава Володимировича (9%, 10 голосів)
 • Гриціва Романа Івановича (11%, 12 голосів)
 • Не підтримую жодного кандидата (27%, 31 голосів)

Всього проголосувало: 225

Loading ... Loading ...

2 thoughts on “Перебіг виборчого процесу у місті Жидачеві

 1. Шановні кандидати в депутати! Чи Ви коли -небуть користувались дорогою Жидачів-Гніздичів до села Руди ,де розташований музей Виговського.То є встид що такої занедбаної дороги нема вже ніде на теренах львівської області і так як в Жидачівському районі не дбають про дороги , так вже ніде нема. Бажаю Вам найперше в своїй роботі розпочати ремонт тої дороги ,бо гетьман Виговський би ся дуже завстидав тої дороги.

 2. шановна Аліна це питання до районної влади і районних депутатів . у місті свої проблеми. але дороги погані не тільки на Руду.а у цілому Жидачівському ( і не тільки) районі. дістаньте десь 600 млн грн. і буде у нашому районі все файно з дорогами . може…
  а гетьман Виговський в першу чергу застидався би що такі як ви такі дурниці виписуєте. бо у районі набагато гірші проблеми ,ніж дорога і музей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *