“Останній раз, одягнеш форму і поплач…”

Минулого тижня у школах та гімназії Жидачева було справжнє свято. На територіях навчальних закладів школярі зібралися на традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року – “Останній дзвоник“. Для когось він був початком літніх канікул, а для когось – хвилюючим моментом прощання зі школою.

Для випускників минулий тиждень був особливо напружений, адже за рішенням Міністерства освіти України, одинадцятикласники на другий день після “Останнього дзвоника” будуть гуляти на випускних балах. А вже з 1 червня  стартує зовнішнє незалежне оцінювання, а отже, боротьба за місце на університетських лавах.

Зведення свята “Останнього дзвоника” та випускного балу не було єдиною новинкою для випускників. Цьогоріч вище керівництво освіти наголосило, що випускні гуляння не можна проводити у шкільних приміщеннях. Цікавим нюансом цьогорічного випускного стало те, що закладам харчування, які замовлено для випускників шкіл, продовжено графік роботи на святкову ніч до шостої години ранку, але заборонено продавати алкогольні напої. Наскільки дієва така заборона та як вона вплинула на святковий настрій випускників прошу писати у коментарях.

Фото можна переглянути у Фотогалереї.

6 thoughts on ““Останній раз, одягнеш форму і поплач…”

  1. єдине шо я хочу написати, то де знимки ))) бо посуті не встиг ні на оди випускний подивитись!!!

  2. В мене є знимки із Гімназії. Оскільки всі інші школи випускалися в п’ятницю, то фізично не міг бути присутнім! Спробую дістати фотки і з інших шкіл і опублікувати…

  3. а можна кілька фоток з гімназії все-таки отримати. можна і в приват…

  4. а можна кілька фоток з гімназії все-таки отримати. можна і в приват…

    Звичайно, що можна. Завтра вишлю. 🙂

  5. і я б хотів попасти під цю роздачу якшо можна.

  6. Додано фото із випускного у школах Жидачева, які можна переглянути у розділі Фотогалерея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *