На Жидачівщині невідомі обкрадають церкви

З інтервалом менше тижня зловмисники вже вдруге пограбували церкву у с. Тейсарів. Останній розбій стався 17 липня 2010 (у ніч з п’ятниці на суботу). Обидва рази грабіжники намагалися зайти у храм через двері, та коли ті не піддалися, то вони пробралися у храм через вікно, розбивши його. Вікна були розміщені  високо та мали невеликі розміри, з чого можна зробити припущення, що грабіжників було кілька і, можливо, до злочинів причетні діти.

У храмі грабіжники підсвічували собі запальничкою та сірниками.  Спалені сірники бандити кидали просто на землю, чим могли спровокувати займання храму. У церкві злочинці перевертали шафи, розбивали скарбнички, нишпорили по горищі у пошуках грошей. Усі знайдені гроші, навіть дрібні копійки, забирали із собою. Цінних церковних речей та ікон зловмисники не чіпали.

Невідомі також встигли побувати у інших церквах. Кілька днів назад грабіжники зламали двері храму у с. Вільхівці. Як і у Тейсарові, окрім грошей вони нічого не поцупили. Способом наживи для грабіжників стали також каплички у селах Лисятичі та Іванівці. Більшість пограбованих храмів знаходилися в околицях населених пунктів.

Тож закликаємо всіх не байдужих людей бути пильними та обережними. Якщо ви помітили підозрілих людей поблизу церков, просимо повідомлять міліцію за номером 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *