Молодіжний літературний вечір “Великому Тарасу”

Молодь Жидачева пом’янула добрим словом українського поета Тараса Шевченка.

13 березня 2010 року у клубному кафе відбувся літературний вечір “Великому Тарасу“, де зібралися всі охочі, щоб вшанувати пам’ять Кобзаря. Організатором дійства була молодіжна громадська організація “Вектор” за підтримки Центру Творчості для дітей та молоді міста Жидачева.

Під час заходу пройшов конкурс на краще читання вірша Шевченка.  У ньому прийняли участь 13 учасників.  З імпровізованої сцени прозвучало багато віршів Кобзаря, зокрема “Садок вишневий коло хати“, “Заповіт“, “Тече вода з-під явора“, ” Лілея“, “Мені однаково” та інші. Оцінювання читців здійснювали присутні в залі.

Поки організатори підбивали підсумки голосування, глядачі мали можливість послухати акустичний виступ гурту “Визволитель“, які окрім інших пісень виконали 2 пісні на слова Тараса Шевченка.  А пісні  “Кедь ми прийшла карта” та “Ой, хмариться…” співали всім залом.

Молодіжний театр Центру творчості Жидачева виступив із постановкою уривку “Три душі” з містерії Тараса Шевченка “Великий льох“.

Після підрахунку голосів ведучий заходу Цар Михайло за найкраще читання вірша нагородив Цар Ольгу та вручив подарунок – портрет Шевченка. Крім першого місця нагороду вручили й тому, хто зайняв останнє місце. Але подарунком був портрет президента Віктора Януковича 🙂

Вечір закінчився частуванням солодощами з чаєм.

Фотоальбом з вечора можна переглянути у фотогалереї.

3 thoughts on “Молодіжний літературний вечір “Великому Тарасу”

 1. в даному пості по вечору Шевченка, було упущено наступні твердження: що цей вечір не відбувся би без підтримки центру творчості для дітей та молоді, підтримки його керівника Оксани Антонівни Полівчак)))))
  молодіжний театр теж відноситься до центру))))))

  просив би наступні пости по тематичних вечорах, брати або з офіційного джерела мго”Вектор”
  Веб-сайт:
  http://mgo-vector.blogspot.com

  або мінімально консультуватись з представниками організації)))))

  дякую за висвітлення проведеного вечору))))))))

 2. Думаю, що дану інформації було не упущено, а просто не вказано. Це ж неофіційний сайт. Статтю було написано “з точки зору глядача” та для “глядача, який не був присутній” на вечорі. Блог МГО Вектор, на жаль, не оновлювався більше 3-х місяців. Тому взяти інформацію звідти просто фізично не можливо.
  Але дякую за зауваження, деякі з них враховано.
  Сайт Жидачів є відкритий для кожного жителя міста. Тому всі бажаючі можуть розмістити власну статтю у розділі Додати статтю, які після премодерації буде розміщена на сайті.
  You are wellcome! 🙂

 3. до речі, “Вектор”, коли ви дійсно обновите інформацію на своєму блозі? Де Юрчик? Де газетка “Бальон”? Де порох в порохівницях?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *