Танцюристи із Жидачева стали призерами міжнародного фестивалю

10 квітня в Україні старутвав  IV Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Містерія танцю».  Цього року фестиваль повинен був охопити всю Україну та відбутися у чотирьох містах – Херсоні, Харкові, Львові та Києві. Однак, через активну підготовку новою владою всієї України до масштабного святкування 65 річниці з Дня Перемоги, організатори фестивалю прийняли рішення скасувати майже всі відбіркові тури по Україні напередодні. Єдиний відбірковий тур, що відбувся, це у Львові 18 квітня у Палаці дітей та юнацтва Галичини.

Зразковий колектив  “Барви Удеча” Жидачівського міського центру творчості дітей та молоді взяли участь у фестивалі та виступили із танцями «Гуцульська композиція», «Хореографічна композиція «На кузні». За результатами голосування журі, в яке входили відомі діячі культури та мистецтва України, керівники професійних танцювальних колективів, мистецтвознавці, спеціалісти в області хореографії, танцюристи із Жидачева зайняли третє місце.

Щиро вітаємо всіх учасників колективу “Барви Удеча” та їх керівника Лілю Устрицьку із зайнятим призовим місцем у IV Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі «Містерія танцю».

Фестиваль «Містерія танцю» був започаткований як масштабний соціальний проект у 2007 та вже традиційно проходить щовесни.  Мета конкурсу – сприяти розвитку хореографічного мистецтва, популяризації сучасного і народного танцю, заохоченню дітей та молоді до творчої реалізації та культурного і змістовного дозвілля, а також розвитку творчих відносин між хореографічними колективами України та інших держав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *