Міс Жидачева: результати конкурсу

25 березня 2010 року у нашому місті відбувся конкурс  “Міс Жидачева 2010“. Організатором свята були Центр творчості для дітей та молоді міста Жидачева, Жидачівська міська рада та новостворена громадська організацію “Темп”. Вісім чарівних учасниць розповідали про себе, показували свою кмітливість, відповідаючи на “підступні” запитання від журі, демонстрували свої таланти у творчому номері.

Свої вміння куховарити конкурсантки проявили у кулінарному конкурсі. Кожна з учасниць отримала завдання приготувати певну страву. Діапазон кулінарних див варіювався від страв з равликів на вечірку у французькому стилі аж до голубців із бульби у стилі “сільський гламур”.

Останнім завданням для конкурсанток була дефіляда по сцені у вечірніх сукнях, яка востаннє дала можливість журі подумати, хто ж стане переможницею…

У той час, коли дівчата готувались до наступних етапів конкурсу, глядачі мали змогу насолоджуватися танцювальним номером у виконанні зразкового колективу “Барви Удеча“, “дотепними” жартами та “співом” ведучих дійства – дівчат зі львівського гурту “Вушка” та виступом учасників групи “Мері“, які виконали найпопулярніші зі своїх пісень.

Всі учасниці були красиві,  неповторні та показали себе з найкращої сторони. Журі це врахувало та нагородило кожну з учасниць у певній номінації:

№ 1. Юліана Горчаківськаміс граціозність
№ 2. Марія Касарабаміс артистичність
№ 3. Богдана Дмитрів – міс чарівність
№ 4. Христина Точміс романтичність
№ 5. Тетяна Баранміс елегантність
№ 6. Мар’яна Зубрицькаміс обдарованість
№ 7. Уляна Пущакміс модель
№ 8. Марічка Крижановичміс ніжність

Хоч кожна з учасниць вже отримала свою нагороду, та найголовніше ще було попереду! Всі чекали на оголошення переможниці конкурсу, яка й отримає головний титул – “Міс Жидачева 2010″. Журі, врахувавши виступи та таланти конкурсанток, оголосило результати. “Віце міс Жидачева” стала  Уляна Пущак, а головний приз та звання “Міс Жидачева 2010” отримала Марічка Крижанович. Переможниця отримала мобільний телефон, домашню тварину шиншилу та можливість провести вікенд у столиці України – місті Києві.

Згідно результатів голосування, яке проводилося на сторінках нашого сайту, від імені спонсорів свята та усіх читачів сайту www.zhydachiv.in.ua було нагороджено Уляну Пущак, як “Міс глядацьких симпатій 2010“, яка отримала у подарунок флеш пам’ять об’ємом 8 Гіга байт.

Щиро дякуємо конкурсанткам, організаторам, спонсорам та всім, хто долучився до проведення конкурсу міс Жидачева. Це було справжнє свято як для самих учасниць, так і для всіх присутніх у залі глядачів.

Фоторепортаж із конкурсу можна переглянути у фотогалереї.

33 thoughts on “Міс Жидачева: результати конкурсу

 1. Конкурс – супер!
  Дівчата були на висоті!
  Кращі з кращих перемогли!
  Особливо відзначилася Пущак Уляна. Її грація і краса полонили глядачів.
  Марічка Крижанович теж молодець!

 2. а чи можна опуплікуфати результати голосування журі????

  систему оцінювання???!!!

 3. телефони голів журі :0672519952 -Марян 0677473787-Андрій. у них же і протоколи . думаю інформацію краще брати з першоджерела.
  я також вже другий день намагюсь побачити ці протоколи

 4. Чомусь оцінювання проводилося у режимі закритому для залу. Ніхто ніяких оцінок не оголошував, жодної інтриги та громадського контролю.

 5. дівчатка – всі молодці… дуже дякую вам та вашим батькам , педагогам, усім,хто був з вами у хвилини підготовки до конкурсу…
  також мені сподобався виступ групи “.Мері”. і саме акустичний варіант…

 6. таке відчуття дивне, що голосування жюрі не було, чи то тіки так здається???!!!

  мабуть спосори вирішили, якшо вони заплатили, значить і красуню виберуть вони самі))))

  чисто на Укарїньський лад….сам пю, сам гуляю, сам си стелю, сам всьо парішаю!!!!

  молодці хлопці!!!! так тримати, спосор друх молоді)))

 7. таке відчуття дивне, що голосування жюрі не було, чи то тіки так здається???!!!

  Не в тебе одного таке відчуття. Але будемо сподіватися, що тіко так здається і судді не продармували час, а об’єктивно оцінювали всіх учасниць.

 8. знаєте,все починається з таких от маленьких містечок,як наш Жидачів…Ніде нема справедливості…Треба з цим змиритись…хоча й важко!
  Я не сумніваюсь,Мася найкраща,але й “спонсори” наші не без грішні…

 9. Погоджуюсь з тим, що мало б все бути відкрито. Адже треба знати, що в тебе було на всі “100%”, а до чого ще треба ” тягнутись”. Думаю дівчатам це було б цікаво!А глядачі не виходили б з залу із” знаком запитання в очах”. Але все – одно,- цього разу були дуже класні творчі номери! І кожний неповторний! Видно, що учасниці старались! Тож ще раз їм всім” МОЛОДЦІ!!!”

 10. дуже великий вклад зробили керівники гуртків центру творчотсі за що їм сказали дякую, а за шоу заплатили велике бабло)))))

  теж все як в нашій країні, комусь все а комусь гіменце…..

 11. а про директора центру творчості взагалі мовчу, тре залізні нерви мати, хоча вони б теж не витримали……

 12. дуже великий вклад зробили керівники гуртків центру творчотсі за що їм сказали дякую, а за шоу заплатили велике бабло

  Ще під час дискусію про те, яку зірку запросити до Жидачева я казав про те, що купа грошей піде на оплату гонорарів зіркам. Натомість місцевим людям чемно скажуть “Дякую”.
  До речі, а гроші лишилися на ремонт старої котельні для студії “Оріон”, чи все поїхало разом з “Вушками” до Львова?

 13. гроші пішли на “справи нужденних”. а хто у нас нужденні? “Вушка та спонсори.
  почекаємо на інфу про дальший розвиток подій,хто і де “заблагочинив” гроші.
  “г…но” спливе…

 14. Свято було просто чудове! Хлопці молодці, постарались та організували хороший культурний захід. Я не розумію кому і що не сподобалось, адже не просто було це зробити, воно приклали достатньо зусиль та коштів (власних коштів), і тому перш ніж когось судити, попробуйте самі щось подібне зробити і тоді поспілкуємось…
  А не помиляється тільки той, хто нічого не робить, тому робимо висновки.
  І зірки виступили чудово, і подякували та згадали всіх хто був причетний до організації цього дійства.
  Молодці!!!

 15. Спонсори постарались хвалю!!
  Думаю шо просто так гроші невклали!!!
  Всі дівчата молодціособливо
  Мася та Уляна-ви супер!!

  А хто знає коли будуть показувати по ТВ міс!!

 16. народна мудрість: ” Не хвали себе, хай тебе люди похвалять”. у нас просто немає у Жидачеві культури благочинності….

 17. у нас просто немає у Жидачеві культури благочинності

  Вважаю великим поступом вперед, те, що в Жидачеві взагалі з’явилася благочинність та люди, які гроші вкладають не тільки у власні багатоповерхові будинки та круті машини, а й роблять добру справу для свого міста.

 18. угу, “благочинні люди”..які обіцяли дітям-сирота прибутки від конкурсу, а в кінці кінців їх отримали тільки гурти та їх власна кишеня!

 19. До уваги всім!

  Насамперед, хочу спростувати усіляки чутки.

  Усі члени журі судили справделиво. Більшість з нас (а нас було п’ятеро) вперше бачила конкурсанток, і оцінювали ми не за красу чи популярність! Ми оцінювали кмітливість, розум, вміння невимушено поводитись перед великою аудиторією, а ще – творчий потенціал кожної!
  Звісно, кожна конкурсантка була достойною перемоги, оскільки набралась сміливості брати участь.. проте, на нашу думку, ми обрали саме ту, що змогла найбільш вдало представити себе у всіх конкурсах. Марічка Крижанович – це вибір не одного, це – вибір п’яти!

  Організатори заходу влаштували чудове свято, де було море позитивних емоцій, сміху та драйву. Мені шкода, що не всі достойно оцінили вчинок хлопців, які так прагнули влаштували справжнє свято для жителів міста, що “виклали” з власної кишені не маленьку суму. Повірте, ніякою реалізацією квитків не покрити витрати… А артисти, що виступали на святі, приїхали до міста з власної волі, і розважали публіку задарма… Тож розмови про те, кому, куди і скільки потрапило до кишені – викликають розчарування та жаль до людей, що так думають… Ба, навіть скажу більше, я особисто знаю малозабезпечених, яким хлопці допомагають не слова, а ділами вже довгий час!.. І цього разу про них також не забули.

  Для тих, хто хотів потрапити на свято, але з тих чи інших обставин не зміг – може преглянути його перебіг завтра, в ефірі програми “Вже ранок” “12 каналу”, яка виходить щодня в будні з 8-ї до 9:30.

 20. мені тебе шкода Христина, не вір тим “оботням”. вони раз помогли три роки тьому. а тепер піарять себе . а за гроші вилучені за квитки розїжджають по єгиптах. ми живемо в малому місті. і всі всьо знають…про їх благочинність.
  і питання : якщо артисти приїхали безкоштовно , то куди пішли виручені від квитків гроші7 на поїздку у єгипт…

 21. ivan, хто вам не дає такий же концерт влаштувати і на виручені гроші поїхати до Єгипту?
  Хоча впевнений, що гроші, виручені за квитки не покрили всіх витрат.

  А артисти, що виступали на святі, приїхали до міста з власної волі і розважали публіку задарма

  А це щось із області фантастики… Щось не дуже схожа група Вушка, на тих, які із вищою філософською думкою про розвиток регіональної культури, виступають задарма 🙂

 22. “А артисти, що виступали на святі, приїхали до міста з власної волі, і розважали публіку задарма”- мене ось це найбільше вразило… на що то брехати.
  а відносно того,що організувати концерт і за виручені гроші поїхати у єгипт – це ідея… то дякую… скоро хіба так і буду робити…
  а я просто не люблю коли брешуть… а ще н елюблю ,коли мужики ( типу ті спонсори-організатори” жалються дшвчатам, що вони так вклались..що то капец…

 23. А артисти, що виступали на святі, приїхали до міста з власної волі, і розважали публіку задарма

  так синку це фантастика…..
  ого, вже і журналістів купили…

 24. ха-ха. оце прікол. якби ви знали, що робилося в процесі оргазізації, “вельмишановна” Христино, ви б були не такої, далеко не такої думки про все ше предбачене заздалегідь дійство. Візьміть, будь ласка , вилку і познімайте лапшу зі своїх “вушок”!

 25. “вельмишановна” Христино, а ви так спеціально написали ПІЗДНО інформацію про передачу. щоб її ніхто не подивився. тільки,напевно. спосносри. адже хто платить.той замовляє”журналістів2 і “вушок2 і “лапшу”….

 26. Вельмишановне панство,а насамперед ті, хто прокоментував мою невелику ремарку.

  Почну з того, що повідомила про вихід матеріалу тоді, коли повідомили й мене про його вихід у світ. І зовсім я не ПІЗДНО я це зробила, я могла узагалі цього не робити, але, знаючи, що будуть охочі преглянути сюжет, я витратила свій час, аби знайти цей сайт та повідомити мешканців міста. Та тепер розумію, що краще б не повідомляла.

  Далі. Кому яке діло до того, хто і куди вкладає СВОЇ ВЛАСНІ гроші??? Хіба Вам не байдуже, куди їздять відпочивати люди, з якими не так часто в житті й доводиться спілкуватись, якщо узагалі доводиться??? Та працюйте, заробляйте собі на здоров’я, поїдьте відпочивати.. Хто Вам забороняє поїхати в Єгипет? Заробіть і їдьте! Стежте за собою та за своєю совістю, нехай вона у Вас буде чиста. Не варто заглядати в чужий гаманець!

  У Вас знайшлись люди, які зі своєї кишені виклали зовсім не малу суму, повірте, зовсім не малу, організували свято для всіх. Чого Вам ще треба??? Чого? Чи часто в Жидачіві бувають такі заходи? Дуже сумніваюсь.. Треба мати хоча б крихту совіті, аби ще дорікати людям, які вклали стільки зусиль, часу, енергії… я вже мовчу про кошти… Якими б ці люди не були, але вони-таки провели це свято!!! Все було на належному рівні. Соромились би виписувати таке…

  Наступне. Про виконавців… Я не компетентна розписувати кошторис заходу і те, скільки пішло на виконавців, якшо це так можна назвати. Мені ніхто не звітувався, та й мене це не цікавить…

  “А артисти, що виступали на святі, приїхали до міста з власної волі, і розважали публіку задарма”- мене ось це найбільше вразило… на що то брехати.

  Артисти, що виступали на конкурсі, і які переважно беруть немалі кошти за виступ, зробили добрий вчинок: виступили перед невдячною пубкікою за копійки. Не часто вони займаються такою благодійністю. Та шо тут казати, цього ніхто не оцінив.

  І головне.

  “вельмишановна” Христино, а ви так спеціально написали ПІЗДНО інформацію про передачу. щоб її ніхто не подивився. тільки,напевно. спосносри. адже хто платить.той замовляє”журналістів2 і “вушок2 і “лапшу”

  Я є працівником обласної державної телерадіокомпанії, тому їздити містами області та знімати цікаве – моя робота. Якби знала, які невдячні люди є в Жидачіві, не витрачала б часу на знімання. І ше таке, якби хлопці задумали замовити собі журналістів, тим паче, обласне телебачення… гм… після цього їм ніякі моря б не світили ше мінімум півроку…

  Люди, будьте простішими… Щасти.

 27. Христино, не треба так гарячкувати. Там, де хтось один щось зробить, знайдуться 20 інших, які будуть все критикувати.
  Частково проблему бачу в тому, що “Міс Жидачева 2010” – це був перший настільки масштабний культурний захід, де вхід був платний. Саме це деякі мешканці міста сприйняли вороже, підозрюючи спробу “нажитися” на організації концерту.
  Чомусь так вже з роками склалося, що на всі заходи та у всі заклади вхід безкоштовний. Ось навіть дискотека в клубі, куди вхід вартував 5 грн., не користувалася популярністю та була закрита вже після кількох тижнів функціонування.
  Хто мав можливість переглянути сюжет по обласному телебаченні? Поділіться враженнями.

 28. пропоную показати передачу по нашому кабельному… якщо львівська журналістка цьому може посприяти…і тим самим “заспокоїти” жидачівську публіку.. у знак перемирення))) ну як Христино?

 29. Артисти, що виступали на конкурсі, і які переважно беруть немалі кошти за виступ, зробили добрий вчинок: виступили перед невдячною пубкікою за копійки. Не часто вони займаються такою благодійністю. Та шо тут казати, цього ніхто не оцінив

  тут ще хочу додати, що сумніваюсь ,що артисти виступали за копійки…і не треба вважати всіх невдячними, просто треба трохи думати. коли журналіст пише коментар.. тоді не буде негативної реакції, а ще краще журналісту перевіряти інформацію з різних джерел…і тоді також не буде негативу..

  Я є працівником обласної державної телерадіокомпанії, тому їздити містами області та знімати цікаве – моя робота. Якби знала, які невдячні люди є в Жидачіві, не витрачала б часу на знімання. І ше таке, якби хлопці задумали замовити собі журналістів, тим паче, обласне телебачення… гм… після цього їм ніякі моря б не світили ше мінімум півроку…

  а у цьому коменті ви суперечите сама собі.. просто люди вже виросли, читають та володіють інформацією. тому не думайте.що жидачів таке собі забите село, де приїдуть “обласні” і всі впадуть перед ними на коліна..
  ви просто справді “погарячкували”((((

 30. А спывпрацювати з такими “чесними хлопцями” ныхто не хотыв тому, що люди в жидачевы вже наслухалися про ъх благодыйнысь т.зв. . Ы чому ж , якщо вони такі білі і пухнасті не дотримли слова і не винагородили учасниць обіцяними телефонами та ювелірними виробами?

 31. Щодо того, хто кого і чим мав нагородити – це до організаторів.

  пропоную показати передачу по нашому кабельному… якщо львівська журналістка цьому може посприяти…і тим самим “заспокоїти” жидачівську публіку.. у знак перемирення)

  Я ні з ким не сварилась, я лише виконала редакційне завдання. От і все. Хочете відео, маєте до мене якісь питання чи просто хочете повчити виконувати свою роботу – без проблем…))) Приїжджайте за адресою вул.Високий Замок,4, відділ ранкових програм.

 32. Уляна Пущак,вона сама пособі,і її наплювати на когось судження!

 33. Я була на тому концерті, а після нього пішла до”Вушок”, взяла автограф,і запитала:”А ви до нас ще приїдете?” “так, якщо запросите!”
  “А ми запрошуємо!” А та тільки посміялась!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *