Міс та Містер Жидачева 2011

Пласт Жидачів

19 лютого 2011 року у Жидачеві відбудеться, без сумніву, грандіозна подія – конкурс “Міс та Містер Жидачева 2011“.

А чому грандіозна – запитаєте ви?  По-перше, змагатимуться за титули шість красивих дівчат і шість чарівних хлопців. По-друге, журі конкурсу очолить неперевершений Амадор Лопес, керівник балету “Румберос” (м.Київ), член журі Всеукраїнського конкурсу “Танцюю для тебе”( на каналі “1+1”). А по-третє, буде ще багато сюрпризів, несподіванок… і добрих справ!

Отож, конкурс “Міс та Містер Жидачева 2011” стартував! Стежте за нашими анонсами, щоб проголосувати за “Міс та містер глядацьких симпатій” і за “Добру благочинну справу”, яку нашу учасники реалізують спільно із запрошеними гостями шоу-програми!

15 thoughts on “Міс та Містер Жидачева 2011

 1. класно, що у Жидачеві знову буде класне шоу….Дякую ,що є такі люди у місті,що хочуть робити людям свято… вже чекаю того дня…

 2. ого!! як багато народу хоче брати участь. прямо не Жидачів , а якесь місто місів

 3. Це добре,що наш Жидачів не стоїть на місті ,а розвивається культурно .У добру путь з добрими починанням і добрим людям з добрими намірами.

 4. Від імені організаторів дякую за добрі слова. і маю прохання чи запитання: яку добру справу варто зробити у Жидачеві першою?
  Буду вдячна за пропозиції

 5. Бо пропозиція одна – нехай усі то красавці свої лиця в інеті покажуть свою красу і в неті за них проголосують. Я за рівний підхід до оцінювання, бо є за що оцінювати – місто маленьке)))

 6. мІСТЕР І міс ____ ппсс – це свято самих для себе! З цим я Вас щиро Вітаю любі мої! На краще Вам годі сподіватись,,)))

 7. вже стало традицією у Жидачеві ображати людей..а самим нічого не робити…що вам до того що люди роблять міс? є попит ,значить є пропозиція …ось і все. людям подобається когось оцінити , тільки б не не себе.. але нащо вже зразу ображати тих дітей.що братимуть участь… о того я не розумію…

 8. Іван ви говорите від імені всіх мешканців міста???
  з чого такі висновки??
  якщо є конкурс значить потрібна обєктивна оцінка!!!!

 9. оцінка кого? хто може оцінити? тут головне,що не треба дітей ображати…

 10. Обовязково, Міс Жидачева – свято для цілого міста. Щоб у цьому переконатися досить було бути присутнім на Міс Жидачева 2010 та подивитися на переповнений зал глядачів.
  Звичайно, що всім не вгодити. І завжди будуть незадоволені. Але те, що Міс Жидачева найяскравіша подія минулого року у нашому місці – сумнівів немає.

 11. Без сумніву, конкурс краси це позитивна, приємна та цікава подія, а для нашого містечка, я би взагалі назвала її грандіозною, враховуючи шоу, яке має відбутися з участю Амадора Лопеса. Одночасно хочу сказати, що підтримую Івана, не ображайте нікого з учасників! Не псуйте дітям настрою, вони ж готуються, переживають, адже кожен хоче показати себе якнайкраще. Будьте добрішими, дайте можливість учасникам самовиразитися, якщо хочете написати щось погане, краще не пишіть нічого.

 12. підтримую!
  хочуть брати участь – значить сміливі!
  і вже за це їх треба принаймі поважати!
  успіху всім!

 13. ось це справді свято. без жодного оголошення – такий аншлаг…файно прцюють люди. жаль.що у Жидачеві ще так мало підтримують такі ініціативи

 14. Хоча часу пройшло ого-го, натрапивши на цю інформацію подумав, а чи не зажирно для провінції. Та й фотографії там людей із чорним волоссям, на чорно-білій фотографії, свідчить про субєктивність таких заходів.

 15. Не-не, де ви вбачаєте межу між тим, що зажирно, а що ні для провінції? Треба тішитися, що знайшлися люди, які організували і проспонсорували таке дійство для Жидачева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *