“Краса, талант, добро – завжди поруч”

Арістотель-мудрець Олександра навчав
І такий у альбом йому вірш написав:
“Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса,
Небезпечне оружжя – жіноча краса.
Тільки мудрість, наука і старші літа
Подають проти неї міцного щита”.
І.Франко.Притча про красу

Ми хочемо трохи заперечити українському класику та філософу Івану Франку і довести , що саме “краса, талант, добро йдуть завжди поруч”. І під таким девізом  будуть проходити благочинні заходи  з 25 квітня по 25 травня, приурочені Дню захисту дітей.

Святкування розпочинаються міським конкурсом “Міс Жидачева 2010”, 25 квітня, вісім дівчат покажуть свої вміння та талант, підтримувати хороший настрій глядачів у залі будуть гурти “Вушка” та “Мері” зі Львова та багато інших цікавих людей.

Усі деталі можна дізнатись у центрі творчості  для дітей та молоді, а також долучитись волонтерською працею та благочинними внесками до усіх заходів програми.

Ми оголошуємо інтернет-голосування за дівчат і переможниця ваших “віртуальних” симпатій отримає окрему відзнаку…

Голосування проводиться на сторінці: Міс Жидачева 2010(онлайн голосування).

Автор: Антонівна

8 thoughts on ““Краса, талант, добро – завжди поруч”

 1. Мері, щоб було кого послухати, а групаВушка, щоб подивитися. 🙂

 2. о, люкс, тре піти подивитися на Вушка!!!!!

 3. Коментар щодо конкурсу “Панна Жидачева -2009”. Насамперед :критикувати завжди легше,ніж робити.Тому недобре то є , коли люди із журі, дозволяють собі якісь коменти в інтернеті щодо учасниць конкурсу. У них була можливість висловитися під час обговорення, а не писати всім і всюди, які Вони “компетентні”.( якось не толерантно, щоб не сказати “неетично”)І на майбутнє: хочеться, щоб оцінювали те, що дівчата роблять самі, їхні їдеї, їхні руки,їхню роботу, а не чиїсь напрацювання і заготовки. І Ще: все- таки співати сидячи-це круто! ( хто в темі, той зрозуміє до чого це я)

 4. Неприємно, коли після теплого прийому в Жидачеві, люди пишуть такі дурниці, висміюючи сам конкурс та учасниць! Таким людям із Великої Землі завищеною самооцінкою не місце в журі!

 5. до versiyi – не погоджуюсь з реченням ” а чиїсь напрацювання і заготовки.” бо в цьому контексті Все, що співалось чи танцювалось, чи малювалось є вже чиїмось напрацюванням…..
  відносно компетентності журі – це трохи складно. компетентне журі коштує дорого((((
  відносно усього решту – попередні помилки враховуються ціною “страшних нервів” та стресів. але,що з того вийде побачимо 25 квітня…

 6. Проблема не так у професійній компетентності у сфері суддівства схожих конкурсів, як у підборі адекватних людей, які розуміють всю відповідальність, яку на них поклали, та судять чесно.
  Можливо, для цієї львівської журналістки це все і було схоже на веселий “розіграш”, але конкурсанткам все, що відбувалося на сцені, коштувало не один день творчої праці. А бувши членом журі, насміхатися над виступами учасниць – це підло. Вислови про те, що хтось міг кинути пляшку від пива з балкону після низької оцінки, я взагалі не хочу коментувати.

  Враховуючи ажіотаж під час проведення попереднього конкурсу, варто подбати про порядок в залі. Як показує досвід, для проведення шевченківських днів приміщення клубу Паперовиків більш, як достатньо. Та для таких популярних конкурсів та з такими зірками естради місця у залі клубу всім явно не вистачить. 🙂

 7. погоджуюсь з вашими коментарями.
  вхід буде по запрошеннях за благочинні внески….це пов”язано і з великими коштами, що будуть вкладені у свято, і з деякими речами, яким хочемо надати благочинну підтримку ( одна з яких ремонт старої котельні для студії “Оріон”). а також і з безпекою та “культурою2 деяких осіб. крім того, Львівське телебачення буде вести репортаж з цього свята. вже була анонсовано це по львівському ТВ.. тому вже чим ближче до 25. стає важко…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *