Конкурс Юна Королева м. Жидачева 2010

Пласт Жидачів

Центр творчості дітей та молоді м. Жидачева запрошує атракційних та відважних дівчат, що люблять хорошу забаву і хочуть позмагатися за титул та цінні призи на відбір учасниць конкурсу Юна Королева Жидачева 2010 .
Прийом анкет буде здійснюватися з 5.02.2010 до 5.03.2010. За деталями проведення конкурсу просимо звертатися до Центру творчості.

8 thoughts on “Конкурс Юна Королева м. Жидачева 2010

 1. треба справити на “королева”. вік учасниць просять додати.отже, запрошуємо дві групи: перша від 15 до 17 років. друга від 17 до 22 років

 2. номер-імпровізація буде. члени журі готують запитання ” в конверті”, на ці запитання учасницям доведеться відповідати без підготовки. ось тут і проявиться їх інтелект та почуття гумору.
  крім того, зараз ми проводимо опитування серед молоді, яку зірку естради з Львівщини вони б хотіли побачити на одній сцені з жидачівськими дівчатами. так що ви також можете писати свої коментарі тут..

 3. Щодо конкурсу-імпровізації, то повністю погоджуюся! Такий формат конкурсу допоможе не тільки побачити підготовлений наперед талант, але покаже кмітливість дівчат.
  Щодо зірки, то дозвольте мені не погодитися. Звісно, яка б це зірка не була, але саме слово “зірка” вимагає чималої суми грошей! На мою думку, було б краще ці кошти використати на підтримку талантів Жидачівщини, яких в нас більш як достатньо.
  Як показав попередній конкурс Панна Жидачева 2009, що у залі був аншлаг! Не було де не те, що сісти, а й стати у залі! Тому, долучення зірки до дійства з метою збільшити зацікавленість публіки зайве і перетворить свято дівчат-учасниць на концерт “зірки”.

 4. щодо зірки, варто було б запросити МЕГО ЗВІЗДУ – Васіля Васільцева, о то хлоп і людей повеселив би і згадав звідки починав свою звйоздну творчість )))

 5. ні зірка – це питання до спонсорів. якщо вони її привезуть ( бо це все-таки не Мега-зірка, а так ” звьоздочка” . але вже з ім2ям. то буде добре. плануються зйомки Львівським телебаченням. тому хочемо ще більш чіткіше зробити. відносно грошей на підтримку талантів – то це також з спонсорами обумовлено – скільки піде на подальшу діяльність для підтримки обдарованих дітей. також планується зробити набори ( одяг чи канцтовари це ще вирішуємо), адресну допомогу для дітей-сиріт та інших соціально незахищених категорій. тобто це почався процес і тому важливо суспільна думка…Зараз наша “Панна Жидачів 2009” займається благочинною діяльністю, вчить дітей малювати і т.д. для неї складено спеціальну програму… щоб це не було просто – взяв титул і забув.. потрібно працювати далі..

 6. а коли буде готове інтернет-голосування?

 7. Дмитро, працюємо над його створенням. Скоро буде опублікований. Слідкуйте за новинами на сайті 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *