Кохавинську паперову фабрику названо одним із найнебезпечніших виробництв України

Згідно з рейтингом українських підприємств-забруднювачів, що був складений ГО “Жива планета”, Кохавинська паперова фабрика, що у Жидачівському районі, посіла друге місце у цьому списку. Про це повідомляє видання ZIK.

Екологи визначили п’ятірку підприємств – злісних забруднювачів. Очолив цей список Калуський калійний завод “Оріана”. Зі слів захисників природи, якщо отруйні відходи з цього заводу потраплять у Дністер, то це буде не меншою катастрофою, ніж та, що сталася нещодавно в Угорщині.

На другому місці чорного списку екологів – Кохавинська паперова фабрика у Жидачівському районі. Якщо відходи від виробництва із цієї фабрики потраплять у ріку Стрий, то отруять воду у всьому регіоні.

На третьому місці опинився металургійний комбінат «Азовсталь», який викидає відходи від переробки нафтопродуктів прямо в Азовське море.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» Світлана Берзіна зазначила: «Є більш складні підприємства, які відносяться до забруднювачів. Ми зараз говоримо про підприємства-катастрофи, які вже довели своє виробництво до тієї ручки, які вже не в змозі самі впоратися з ситуацією, і ситуація знаходиться на піку критичності».

3 thoughts on “Кохавинську паперову фабрику названо одним із найнебезпечніших виробництв України

  1. Калуський калійний завод “Оріана” – історія двадцятирічної давності. Складається враження про те, що у виданні “ZIK” трапляються і некомпетентні молопоінформовані працівники. Сучасні калуські виробництва загрози такого масштабу не несуть. Небезбечними є хвостосхвища, які утворилися внаслідок роботи старих завдів і не мають прямого відношення до сучасних виробництв. Речі потрібно називати своїми іменами, а не намагатися штучно створити “нову стару” сенсацію, опираючись на недостовірні, вирвані з контексту дані.

  2. Цікаво по яких критеріях визначали забрудників??? Чи проводилось якесь розслідування??? Чи навіть журналісти бачили хоч один висновок екологів??? Задаймо собі запитання……….чи може підприємство, яке виготовляє туалетний папір виключно з макулатури механічного помолу, займати 2-ге місце в чорному списку екологів??? Думаю аж ніяк ні……

  3. Сімья, якій досталась кохавинка -Й доця отримала частку від батька) І був нормальний в місті технонолог який піднях цей мотлох з низів – для чого для

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *