Запрошуємо на роботу керівника туристично-краєзнавчого гуртка

Адміністрація центру творчості для дітей та молоді запрошує на роботу керівника туристично-краєзнавчого гуртка на 2010/2011 навчальний рік.
Вимоги до претендентів:
– вища або незакінчена вища педагогічна освіта
– бажання  та невеликий  досвід роботи  з дитячою аудиторією
– комунікабельність, вміння працювати у команді тощо.
Резюме надсилати на адресу центру творчості: м. Жидачів вул. Шевченка 1 або ж e-mail: okxy13@gmail.com. Резюме приймаються до 15 червня 2010 року.

10 thoughts on “Запрошуємо на роботу керівника туристично-краєзнавчого гуртка

 1. Люсак Анатолій Васильович чудова кандидатура.

 2. погоджуюсь. але у нього дуже мало часу.

 3. Цікаво, цікаво…
  вимоги до кандитата є, а як що до обов”язків???

 4. а що тут не зрозумілого? обов”язки такі , як у кожного вчителя.
  А пан Анатолій чудесна людина. Але він і вчитель географії та економіки, керівник туристичного гуртка. потім вчитель географії та економіки у Журавніському ліцеї плюс репетиторство… а де ж конкуренція ,хоч якась…а де ж молоді та перспективні????

 5. обов”язки такі , як у кожного вчителя

  я так розумію, що керівником цього гуртка може бути навіть вчитель біології чи будь якого іншого предмету!!!

  а якась специфічна освіта в технініці туризму, досвід в туристичних походах, історії рідного краю і т.п. непотрібні??? чи таке у вимоги не ставиться???

 6. та це ж само собою зрозуміло,…я думаю,що для вас ,шановний OKO, це не новина.
  керівник вище згаданого гуртка має мати певні здобутки у галузі туризму, які повинні бути підтверджені відповідними документами. адже йому довіряють дітей… крім того, як не смішно ,можливо для вас. але керівником гуртка може бути у центрі творчості ( згідно ЗУ “Про позашкільну освіту”) або ж людина з відповідною освітою. або ж народний умілець чи майстер. або той же вчитель біології з документом, що він має право проводити “категорійні походи” і ма їх пройшовв, має відповідний документ… та багато інших нюансів.
  Чому звертаюсь з таким оголошенням саме зараз.
  БО в центрі творчості починається “процес омолодження” педагогічного складу і дуже потрібна молода людина. щоб почала все спочатку… придбала спорядження, навчила дітей і т.д.
  я думаю.що зацікавлені повинні просто звернутись до мене… а так для більшості пояснюююююю

 7. Проблема в тому, що омолоджувати склад персоналу нема з кого. Ще поки працював комбінат на повну силу ще були хоч якісь перспективи молоді залишатися у рідному місті. Тепер, коли комбінат-годувальник району у напівживому стані для перспективної молоді немає достойної роботи в місті.
  Роками вся інфраструктура міста трималася на одному комбінаті. Тепер зміни відчули не тільки працівники заводу, а й більшість жителів, особливо ті, що задіяні у сфері торгівлі, так як купівельна спроможність мешканців знизилась.
  Головне завдання влади – розвивати інфраструктуру міста. Благо, що якісь торгові центри типу “Рукавички” відкриваються і дають людям роботу…

 8. та може якийсь студік і зацікавиться.. буде мати можливість приїхати до мами на суботу. всяке буває..
  а відносно нашої держави , то дійсно… скоро взагалі молоді не буде ні в Жидачеві,ні у Львові. ні в Україні

 9. Якого доброго дива вчіпилися до пана Люсака, ні який НВК його не висував. А крім того перш ніж подавати якісь відомості про людину, треба їх перевірити. І мені відомо що в Журавні він має лише кілька годин економіки, а географії немає. І репетиторством він ніколи не займався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *