Фестиваль родинної творчості “Таланти Жидачівської землі”

Жидачівська міська жіноча громадська організація “Удечівна” вирішила пошукати таланти серед родин Жидачівського району. Таку ініціативу підтримали Жидачівська міська рада, міський голова та численні спонсори. В результаті взяти участь у 1-му фестивалі родинної творчості “Таланти Жидачівської землі” та показати свою творчість зголосилося 5 сімейних колективів, зокрема сестри Ліля і Христина Барнась з Жидачева, сестра та брат Богданна Бойко з Жидачева і Роман Пущак з Волиці-Гніздичівської, батько з сином Сергій та Віталій Гурські з Жидачева, сім’я Лаба з Квітневого та “Сестрички” Мар’яна та Роксолана Фаринюк із Жидачева.

Таким чином, 25 липня 2010р. літня сцена м. Жидачева знову ожила. Кожен, хто в цей день не побоявся трішки змокнути чи просто випадково опинився поблизу дійства, зміг отримати свою порцію вражень від фестивалю, більш того, своїм голосом визначити переможця.

Зі сцени учасники продемонстрували свої вміння співати та грати на музичних інструментах. Всього учасники виконали по два сценічних номери, після чого зробити свій вибір глядачам допомагали волонтери. А на сцені в цей час один за одним з’являлися гості фестивалю – танцювальний колектив МБК «Папірник» «Удеч», Вероніка Посацька, заслужений артист України Микола Янченко.

Варто зазначити, що окрім конкурсної частини, фестиваль представив Жидачеву таланти народних умільців і митців. Мешканці міста мали можливість оглянути виставку живопису у виконанні Марії Турченяк, Павла Коцка, Тараса Шалати та Олександри Швачук, виставку художньої фотографії Ігора Лалака з с.Баківці, виставку виробів із соломи Богдана Басараба з м. Ходорова, виставку кераміки сім’ї Черкас з Яворівщини, виставку іконопису Романа Романіва та виставку робіт працівників Жидачівської міської ради. Майстри намагалися передати свої таланти іншим людям та проводили майстер-класи народних промислів: плетіння солом’яних капелюхів та виготовлення виробів із глини. До речі, бажаючих опанувати ці вміння було більш як достатньо.

В заключній частині фестивалю “Таланти Жидачівської землі” перед глядачами виступив міський голова Михайло Щуйко, подякувавши організаторам фестивалю за їхню працю.

А результати голосування, схоже, не здивували нікого, навіть самих конкурсантів. Переможцями та володарями гран-прі  стали сестри Мар’яна і Роксолана Фаринюк. Перше місце посіли сестри Ліля і Христина Барнась; друге – батько та син Сергій і Віталій Гурські, третє – сестра і брат Богдана Бойко та Роман Пущак. Заступник голови МЖГО “Удечівна”, Тетяна Сивик, нагородила переможців і учасників фестивалю подарунками і грамотами.

По завершенню всіх охочих продовжити святкування запросили на народні гуляння потанцювати під запальні українські мелодії.

Отже, 1-ий фестиваль-конкурс родинної творчості “Таланти Жидачівської землі” успішно завершився. В майбутньому планується зробити такий захід щорічним, тож готуйтесь!)

One thought on “Фестиваль родинної творчості “Таланти Жидачівської землі”

  1. що тут сказати? система голосування трохи необдумана вийшла, при бажанні можна було проголосувати багато разів(що в принципі, і спостерігалося) чи це так було задумано? – думки волонтерів у цьому питанні розходилися…
    що ж, до фальсифікацій нам не звикати))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *