“Чорна” середа для української нації

Можливо для Вас сьогоднішній день не видався якимось особливим чи незвичайним. Але він був просто вражаюче насиченим у політичному житті України. 21 квітня 2010 року…

Нова влада вже встигла освоїтися у м’яких кріслах та почала на повну силу наводити “порядок” в державі. Багато з того, з чим українці боролися роками, було перекреслене за один день. Для переконливості наведу кілька цитат.

1) Націоналіст не може бути героєм!

Донецький апеляційний адмінсуд визнав незаконним указ Президента про присвоєння звання Героя України головнокомандуючому УПА Роману Шухевичу.

Детальніше…

2) Окупацію Севастополя Росією продовжена ще на 25 років!

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведев підписали міждержавну угоду про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського Флоту Росії на території України.

Детальніше…

3) Приватизація України оголошується відкрита!

Кабінет міністрів планує в середу прийняти звернення до президента з проханням скасувати укази, які призупиняли приватизацію стратегічних об’єктів.

Детальніше…

4) У Криму будуть вивішувати радянські прапори.

Верховна Рада Автономної Республіки Крим вирішила щорічно на День Перемоги вивішувати червоні прапори із зображенням серпа і молота. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні кримського парламенту 21 квітня, повідомляє “Контекст-Крим”.

Детальніше…

5) Абонентів мобільного зв’язку змусять купити обладнання для “прослушки”

У парламенті зареєстровано законопроект, що зобов’язує операторів зв’язку і провайдерів купувати спецобладнання, яке використовується СБУ для прослушки абонентів  …  орієнтовна вартість подібного обладнання може складати близько $60 тис. тільки для одного вузла зв’язку, яких у провайдерів тисячі … Потрібно розуміти, що ухвалення законопроекту неминуче призведе до підвищення вартості послуг операторів … Зрештою, всі ці витрати ляжуть на плечі користувачів

Детальніше…

6) Кортеж Януковича вбив київського таксиста.

У середу зранку сталося те, чого варто було очікувати, враховуючи культуру пересування по місту кортежу президента Януковича. Автомобіль “швидкої допомоги”, який входив до автоколони супроводу Януковича, зіштовхнувся з таксі, водій якого внаслідок ДТП загинув.

Детальніше…

Коментарі тут зайві… Варто просто задуматися та усвідомити, хто прийшов до влади та що це тільки початок господарювання Партії Регіонів.

2 thoughts on ““Чорна” середа для української нації

 1. та… з флотом вони даремно так…
  але якщо чесно то РФ і пальцем не рухала щоб починати його виводити з криму, та й нема куди виводиди в РФ на Чорному морі немає більше солідних баз, крім новоросійська, який і так забитий під завязку…

  щодо шухевича: на кожний суд є вищий суд, так що тут далеко не кінець,

  + зараз будуть подавати позови проти радянських героїв націоналісти…

 2. І чому так скоро забулися передвиборчі гасла? Чому роблять той самий розкол країни, за що дорікали Ющенку?
  Де ж той Віктор Янукович, який має почути кожного?
  Я не хочу чужого військового флоту у своїй країні!
  Для мене як Шухевич так і Бандера герої!
  Навіть президент не може безкарно збивати людей на дорогах!

  Більшість українців зі моною погодяться, та хто нас послухає після виборів 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *