20 років відновлення Союзу Українок

Нещодавно виповнилося 20 років з часу відновлення діяльності Львівського відділу жіночої громадської організації Союз Українок.  Із цієї нагоди та нагоди Дня Матері у місті Львові 9 травня відбулося святкування, у якому взяли участь союзянки з більшості районних осередків Львівської області.

За сприяння голови Жидачівської районної ради Романа Баліцкого Жидачівська районна організація Союзу Українок також долучилася до святкуваня цієї річниці.

Урочистості розпочалися зі святкової літургії у катедральному соборі св. Юра. Наприкінці літургії духовенство храму привітало всіх союзянок із подвійним святом – Днем Матері та річницею відновлення діяльності організації у Львові.

Після закінчення Служби Божої членкині Союзу Українок сформували колону та пішим ходом, співаючи українські пісні, вирушили до пам’ятника Тарасові Шевченку. Біля самого монумента союзянки читали вірші та співали пісні на слова великого Кобзаря.

Далі у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької відбулася Урочиста академія, яку розпочала львівська хорова капела “Трембіта” молитвою “Богородице Діво”. Учасників урочистої академії привітала Почесна голова Союзу Українок, поетеса та громадський діяч Атена Пашко. Свої привітання членкиням Львівського відділу Союзу Українок надіслали голова Союзу Українок та депутат Верховної Ради України Лілія Григорович, Союз Українок Франції та Союз Українок Америки.

Під час офіційної частини урочистої академії заступник голови Львівської ОДА Ігор Держко нагородив грамотами керівників Львівського відділу Союзу Українок  за активну участь у громадському житті та з нагоди двадцятиріччя відновлення Союзу Українок у Львові. Від імені міського голови Львова Андрія Садового заслуженим членкиням Союзу Українок вручили подячні грамоти.

Після закінчення урочистої частини відбулося культурно-мистецьке свято за участю артистів драматичного театру ім. Марії Заньковецької,  найкращих танцювальних та вокальних колективів Львівщини та переможців обласного конкурсу “І слово, і пісня, матусю, тобі“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *