Зустріч із довіреною особою Олега Тягнибока

Передвиборчі перегони у місті Жидачеві переходять із фази агітлистівок на стовпах та дошках оголошень у активну фазу – безпосередні зустрічі довірених осіб кандидатів із виборцями міста.

27 грудня мешканці міста мали можливість зустрітися та задати питання довіреній особі Олега Тягнибока Андрію Холявці та послухати пісні у виконанні заслуженого артиста України Теодора Кукурузи. На жаль сам кандидат у президенти не зміг приїхати.

Зустріч розпочалася із виступу п. Теодора, який заспівав такі пісні, як “До Українців”, “Дикі груші”, “До Росії”, “Козацька воля”, “Пісня про Виговського”. Перед виконанням кожної пісні Теодор Кукуруза розказував глядачам коротку історію виникнення пісні, робив екскурси в трагічні моменти в історії України, а після виконання глядачі віддячували щедрими аплодисментами. Артист висловив сподівання, що все ж таки колись Росія, як правонаступниця СРСР візьме на себе відповідальність за всі злочини, зроблені українцям та прийме акт покаяння. І саме звернення з таким гаслом вилилося у пісню “До Росії”.

Після виступу Теодора Кукурузи до всіх присутніх в залі звернувся п. Андрій Холявка, історик, член ВО “Свобода”. Як довірена особа Олега Тягнибока п. Холявка заявив, що перебуваючи в різних містах він бачить, що люди змучені, зневірені,  розчаровані та почуваються обманутими після Помаранчевої революції. Всі думали, що стане легше жити. Але чому ж не стало? А причина в тому, на думку п. Андрія, що “нагорі” керує єдина банда. Вони кричать, б’ються один з одним, а поза публікою мають спільні родини, бізнес і разом нас обкрадають. І свідченням цього є те, що люди бідніють, а олігархи за останні роки збагатіли в 4-5 разів.

Андрій Холявка сказав, що це нам потрібно, щоб у державі був порядок, не було хабарів. А тим, що при владі цей хаос на руку, адже з кожного хабаря вони отримують свою частку.

Але, на думку п. Андрія вихід є! Треба вимагати, питати та контролювати владу. І єдиний спосіб змусити владу нас поважати, показати їм, що ми люди – це прийти і проголосувати за того, кого боїться та ненавидить, за націоналіста, за Олега Тягнибока. І саме цей голос покаже чого ми хочемо.

2 thoughts on “Зустріч із довіреною особою Олега Тягнибока

  1. звучить все вище написане як політагітація за конкретного кандидата! )

  2. Все вище написане є не більше, як короткі витяги із виступу довіреної особи Олега Тягнибока. А хто вважає, що це агітація, хай ще раз перечитає все написане 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *