Віце Студентська красуня Львівщини 2009 родом із Жидачева

Сімнадцять вродливих дівчат із різних “вишів” Львова змагались за почесну корону. Організатори дійства запевнили, що це не звичайний конкурс краси. Адже вони прагнули розгледіти у дівчат не лише красиві личко та фігуру, а й перевірити їхній рівень інтелекту і талант.

Журі важко було виділити одну красуню, – розповідає організатор дійства Дарія Семенська. – Усі дівчата серйозно підійшли до участі у конкурсі». Найбільше своєю скромністю та талантом суддів підкорила Тетяна Дідун із ЛНУ ім. І. Франка – їй вони і віддали корону “Студентської красуні”. Друге місце посіла студентка ЛДУ внутрішніх справ Марта Щуйко. А титул “Королеви глядацьких симпатій” артистичністю виборола Уляна Малиняк, студентка львівської філії КНУ культури і мистецтв.

Для переможниці організатори підготували путівку в Будапешт (Угорщина) на вікенд, безкоштовне навчання в модельній школі та участь у конкурсі «Міс Львівщина».

На фото: Зліва на право: “Королева глядацьких симпатій” Уляна Малиняк, “Студентська красуня- 2009” Тетяна Дідун, віце-міс Марта Щуйко.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *