Конкурс Панна Жидачева 2009

20 грудня в Жидачеві  вперше  було проведено конкурс Панна Жидачева 2009. Дійство відбувалося у клубі «Паперовиків». У конкурсі взяло участь 7 учасниць, а саме Богів Надія, Кміть Уляна, Шміло Ірена, Гавришко Катя, Слюзар Надія, Руда Марта та Белей Вероніка. Судили конкурс Панна Жидачева 2009 як жителі міста, так і гості. У журі була представник підприємства Mondi Україна, офіційний представник компанії Life:) в Жидачівському районі(так, навіть такий представник є!), керівник онлайн проекту Львів-Онлайн, ведуча станції Радіоман та інші.

Всі учасниці напередодні ретельно готувалися, щоб показати свої вміння, талант, грацію у п’яти номерах, а саме:

 • Номер Візитка – коротке представлення учасниць глядачам та суддям.
 • Кулінарний Номер – тут дівчата повинні були продемонструвати, які з них буду ґаздині та як вміють готувати. Мушу сказати, що хоч і не куштував ти смаколиків, але впевнений,  що всі дівчата справилися з поставленим завданням: запах страв був просто фантастичним! І це відчули всі перші ряди залу.
 • Номер Творча Особистість – саме під час цього номеру всі присутні могли пересвідчитися в тому, що всі конкурсантки не тільки красуні, а ще і талановиті особистості. Дівчата танцювали, співали та навіть одна з учасниць показала такий неординарний конкурс, як малювання піском(можливо саме цей номер забезпечив їй перемогу).
 • Номер від Вболівальників – можливо, цей номер не відкрив нічого нового про конкурсанток. Але перефразувавши відомий вислів у «Скажи мені хто твої вболівальники, і я скажу хто ти» можна зрозуміти природу цього конкурсу. А вболівальники були не менш талановиті за самих учасниць. Вони показали номери співу, народного та хіп-хоп танців, невеличкі театралізовані сценки. Дехто намагався схитрувати, взявши до себе у групу підтримки танцюристів із гурту «Барви Удеча». Та на кінцевий вердикт суддів це аж ніяк не вплинуло. Все ж оцінювали самих конкурсанток.
 • Останнім був номер Вихід в Національному Однострої. Дівчата показали чудові костюми, які були як і в традиційному етнічному стилі, так і більш стилізовані під «писки» моди сучасної України.

Між виступами учасниць паузи заповнювали запальними танцями учасники зразкового ансамблю танцю «Барви Удеча» та ансамбль «Струмочок».

Перш, ніж приступити до церемонії нагородження переможниць до слова запросили голову міста Жидачева п. Михайла Щуйка. У своєму вітальному слові міський голова зауважив, що у всіх навчальних закладах є гарні дівчата, та що він не зміг би визначити переможницю, так як всі дівчата дуже красиві. Доповнивши передвиборче гасло одного з кандидатів у президенти, п. Михайло сказав, що не тільки Вона працює, але й Вони працюють, і Вони – це Центр Творчості Дітей та Юнацтва міста Жидачева.

Хоч всі дівчата були достойні перемоги, та у кожному конкурсі є лише один переможець. І він один і на конкурсі Панна Жидачева 2009. Суворе журі, оцінивши всі старання дівчат, прийшли до єдиного висновку. І ось результати конкурсу:

 • Панна Чарівність – Белей Вероніка
 • Панна Елегантність – Гавришко Катерина
 • Панна Артистичність – Руда Марта
 • Панна Обдарованість –Кміть Уляна
 • Панна Глядацьких Симпатій –Богів Надія
 • Віце Панна Жидачева – Шміро Ірена
 • Панна Жидачева 2009 – Слюзар Надія

Всі учасниці отримали призи у вигляді пакетів з емблемою спонсорів із невідомим вмістом, а переможниця отримала сертифікат на покупку на суму 1000 гривень у ще невідкритому магазині одягу та мобільний телефон від одного із спонсорів.

Фото можна побачити у нашій фотогалереї за посиланням Панна Жидачева 2009 фото

20 грудня вперше в Жидачеві було проведено конкурс Пана Жидачева 2009. Дійство відбувалося у клубі «Паперовиків». У конкурсі взяло участь 7 учасниць, а саме Богів Надія, Кміть Уляна, Шміло Ірена, Гавришко Катя, Слюсар Надія та Руда Марта. Судили конкурс Панна Жидачева 2009 як жителі міста, так і гості. У журі була представник підприємства Mondi Україна, офіційний представник компанії Life🙂 в Жидачівському районі(так, навіть такий представник є!), керівник онлайн проекту Львів-Онлайн, ведуча станції Радіоман та інші.

Всі учасниці напередодні ретельно готувалися показати свої вміння, талант, грацію у пяти номерах, а саме:

Номер Візитка – коротке представлення учасниць глядачам та суддям.

Кулінарний Номер – тут дівчата повинні були продемонструвати які з них буду ґаздині та як вміють готувати. Мушу сказати, що хоч і не куштував ти смаколиків, але впевнений, всі учасниці що всі дівчата справилися зі поставленим завданням: запах страв був просто фантастичним. І це відчув всі перші ряди залу.

Номер Творча Особистість – саме під час цього номеру всі присутні могли пересвідчитися в тому, що всі конкурсантки не тільки красуні, а ще і талановиті особистості. Дівчата танцювали, співали та навіть одна з учасниць показала такий неординарний конкурс, як малювання піском(можливо саме цей номер забезпечив їй перемогу).

Номер від Вболівальників – можливо, цей номер не відкрив нічого нового про конкурсанток. Але перефразувавши відомий вислів у «Скажи мені хто твої вболівальники і я скажу хто ти» можна зрозуміти природу цього конкурсу. А вболівальники були не менш талановиті за самих учасниць. Вони показали номери співу, народного та хіп-хоп танців, невеличкі театралізовані сценки. Дехто намагався схитрувати, взявши до себе у групу підтримки танцюристів із гурту «Барви Удеча». Та а кінцевий вердикт суддів це ніяк не вплинуло. Все ж оцінювали самих конкурсанток.

Останнім був номер Вихід в Національному однострої. Дівчата показали чудові костюми, які були як і в традиційному етнічному стилі, так і більш стилізовані під «писки» моди сучасної України.

Між виступами учасниць паузи заповнювали запальними танцями учасники зразкового ансамблю танцю «Барви удеча» та ансамбль «Струмочок».

Перш, ніж приступити до церемонії нагородження переможниць до слова запросили голову міста Жидачева п. Михайло Щуйко. У своєму вітальному слові міський голова зауважив, що у всіх навчальних закладах є гарні дівчата, та що він не зміг би визначити переможницю, так як всі дівчата дуже красиві. Доповнивши передвиборче гасло одного з кандидатів у президенти, п. Михайло сказав, що не тільки Вона працює, але й Вони працюють, і Вони – це Центр Творчості Дітей та Юнацтва міста Жидачева.

Та у кожному конкурсі є переможці. Не обійшлося без них і на конкурсі Панна Жидачева 2009. Суворе журі, оцінивши всі старання дівчат, прийшли до єдиного висновку. І ось результати конкурсу:

Панна Чарівність – Белів Вероніка

Панна Елегантність – Гавришко Катерина

Панна Артистичність – Руда Марта

Панна Обдарованість –Кміть Уляна

Панна Глядацьких Симпатій –Богів Надія

Віце Панна Жидачева – Шміро Ірена

Панні Жидачева 2009 Слюзар Надія

3 thoughts on “Конкурс Панна Жидачева 2009

 1. на мою думку, в конкурсну програму потрібно було додати ще один конкурс, до якого дівчата не могли б підготуватися наперед… можливо, це б дало можливість з іншого боку подивитися на здібності конкурсанток, зокрема в імпровізації.

 2. Випадково в мережі натрапив на записи одної із членів журі на конкурсі Панна Жидачева 2009. Думаю, що варто почитати та виправити помилки, які були допущені під час минулорічного конкурсу. Також потрібно ретельніше підходити до підбору членів журі та не залучати до конкурсу некомпетентних та байдужих людей! Коментарі тут: Міс Жидачів-Всесвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *